Sparta jako Liverpool, Schalke a Lazio? Krejčímu je to jedno

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Sparťanský vstup do jarní fáze se zdá být vydařený. Minimálně tedy pokud jde o výsledkovou část, protože všechny tři zápasy letenského souboru kouče Zdeňka Ščasného byly vítězné.

Sparta jako Liverpool, Schalke a Lazio? Krejčímu je to jedno
Chceme mistrovský titul a postup v Evropě, hlásá Frýdek

Ladislav Krejčí byl na letišti před odletem do Ruska na odvetu s Krasnodarem pozitivně naladěn. "Myslím si, že Krasnodar bude v domácím prostředí mnohem silnější, než v Praze. Jsme rádi, že jsme vstřelili doma alespoň jednu branku a máme aspoň minimální náskok. Bylo by skvělé dát gól i u nich, hodně by to zvýšilo naše šance na postup," citovaly stránky sparta.cz třiadvacetiletého českého reprezentanta.

V aktuálně probíhajícím ročníkuEvropské ligy jsou pouze čtyři týmy, které dosud neprohrály. Liverpool, Schalke 04, Lazio a právě Sparta, jež navíc ve všech třech dosavadních duelech venku dokázala skórovat. Co na to říká spoluhráč Bičíka, Holka, Frýdka a spol.? "Osobně se touto sérii nezabývám, ale je rozhodně dobře, že neprohrávám. Sebevědomí navíc mi to ale nepřidává, takhle to nevnímám. Někteří kluci v kabině možná ano, ale já to takhle neberu. Snažím se soustředit na každý zápas zvlášť bez ohledu na jakékoliv série," pokračoval na klubovém webu krajní středopolat slavného "S".

V jarní vítězné jízdě dosud Krejčí nechyběl. "Cítím se dobře. Pořád se snažím odevzdat maximum pro úspěch týmu. Snažím se pomoct mužstvu asistencí, gólem nebo bojovností. Zkrátka, úspěch týmu je na prvním místě. Je vidět, že nám pomáhá všem konkurence v týmu, všechny nás to motivuje, protože nikdo nemá nic jistého," doplnil podřízený realizačního týmu na čele se Zdeňkem Ščasným.

Zatím naposledy byla Sparta ve stejné části evropských pohárů dva roky zpět. Tenkrát byla po zajímavém průběhu vyřazena Chelsea. "Tehdy jsme určitě nebyli favorité. Pamatuji si, že když jsme letěli na Chelsea, tak jsem byl ze všeho ještě docela vykulený. Byl to jeden z prvních velkých zápasů na velkém stadionu v takovéto fázi evropské soutěži. Vím, že jsem byl nervózní. Nyní jsme v trochu jiné pozici, protože vnímáme výsledek prvního zápasu, máme to dobře rozehrané a chceme to dotáhnout do konce. Určitě si budeme věřit ve čtvrtek více, než tehdy na Chelsea," zakončil na stránkách sparta.cz Krejčí.