U Grigara je to náročnější než u Potočného. Kdy se vrátí?

Ostřílený teplický brankář Tomáš Grigar už je na marodce po operovaném ramenu dlouho a ještě nějaký čas by na ní měl kvůli rehabilitaci pobýt. I tak by ovšem rád stihl alespoň závěr jarní části.

U Grigara je to náročnější než u Potočného. Kdy se vrátí?
Barca zaokrouhlovala; ve 4375 duelech nasázela 10 tisíc gólů

Jak to vypadá s jeho stavem aktuálně? "Je to moje nejtěžší zdravotní nesnáze v kariéře. Ve druhé polovině října jsem se zranil a 13. listopadu jsem podstoupil operační zákrok. Bylo potřeba, aby rameno znovu drželo. Rehabilituji, ale ještě nějaký pátek to potrvá. Rameno stále nemám úplně rozcvičené na sto procent. Ale jsem každý den v kabině, trénuji v posilovně a začínám běhat," ozřejmil v interview pro sport.cz svěřenec kouče Davida Vavrušky.

Přesný termín comebacku je ovšem stále ve hvězdách. "Nechci to uspěchat, aby rameno znovu neprasklo nebo se nestalo něco podobného. Stejné zranění má i útočník Roman Potočný, který se rovněž doléčuje. U mě jako gólmana je to asi časově náročnější, protože potřebuji mít rameno zcela zdravé, jelikož na něj při fotbale často padám. Rád bych stihl nějaký zápas v závěru jara," pokračoval na stránkách sport.cz bývalý gólman Sparty.

Oproti podzimu je na Stínadle 9 nových hráčů. Co na tyto velké změny říká třiatřicetiletý strážce svatyně? "Zatím Teplice odehrály v lize jen dva zápasy, takže na hodnocení kluků je brzy. Moc toho po tak krátké době o nich nevím, co se týče fotbalové stránky. Další zápasy ukáží, jak na tom budeme jako tým. Ztrácíme několik bodů na šesté místo v tabulce, takže je reálná šance dostat se o pár příček výš," zakončil Grigar, jehož slova zveřejnil server sport.cz.