Nádherné ženy aneb dcery slavných otců z fotbalového světa

Nepřísluší nám zvolit tu nejhezčí dceru slavného hráče či trenéra, ale vybrali jsme pět z nich, které opravdu stojí za hřích. Jejich otcové by nás jistě hnali s brokovnicí v ruce, ale ženskou krásu je nutné obdivovat, proto se podívejme, jakou krásu nadělil Bůh dcerám José Mourinha, Fernanda Hierra nebo Paula Gascoigneho.

Nádherné ženy aneb dcery slavných otců z fotbalového světa
Pět případů, kdy padl gól z penalty až po přihrávce

5. Valentina Allegri


Valentina ztělesňuje italskou eleganci a krásu. Současný kouč Juventusu může být na svou ratolest pyšný, neboť na ulici se za ní ohlíží nejeden krajan. Jeho dcera působí přírodně a nemusí na sebe klást tuny make-upu, aby upoutala pozornost.

[img id="49880"]
[break]
TOP 3 němečtí mladíci do dvaceti let

4. Hollie Shearer


Předností dcery ikony Newcastlu není jen její krása, kterou ohromuje celou Anglii, ale i hudební talent. Její tvorbu je možné najít na Instagramu, Youtube i SoundCloud. Hollie věnovala zpěvu velkou část svého života a mnohdy je možné ji s otcem vidět na charitativních akcích pro zdravotně postižené, kde svůj um předvádí.

[img id="49881"]
[break]
TOP 4 legendy, jež se vrátily na trávník po ukončení kariéry

3. Matilde Mourinho


Bývalý kouč Chelsea pojmenoval svou dceru po své manželce a syna po sobě, aby to bylo vyvážené. Dcera Matilde na sebe občas poukáže vyzývavými šaty na nějaké slavnostní akci a po otci prý zdědila především narcismus a ego. Proslýchá se, že se o její krásu ucházelo v minulosti hned několik hráčů, ale u prahu slavného trenéra se neodvážil nikdo zazvonit.

[img id="49882"]
[break]
Bývalé zboží Schalke, o němž je v Evropě hodně slyšet

2. Claudia Hierro


Dcera slavného bývalého španělského hráče je jeho velkou chloubou. Novináři kolem ní mnohdy krouží s fotoaparáty s vidinou, že uloví nějaký skvělý snímek. Ve své zemi je populární i její bratr Álvaro. Claudia v současné době chodí s bratrem Álvara Vásqueze, který hraje v Getafe.

[img id="49883"]
[break]
Zajímavé mládí, které ukrývá portugalská Primeira Liga

1. Bianca Gascoigne


Dcera slavné anglické legendy dostala krásy na rozdávání. Již od mládí se věnuje modelingu a ke spatření byla i na titulních stránkách několika časopisu, mezi kterými jsou například FHM nebo Maxim. Objevila se také v televizní soutěži Gladiátoři, ve které známé tváře vyhrávají částky, které pak věnují na charitu.

[img id="49884"]

Šest tváří, které Chelsea neměla ze svých řad uvolnit