Odchody ze San Bernabéua? James je reálnější než Bale

To, že by měl Gareth Bale opustit v létě letošního roku madridské San Bernabéu, jsou podle jeho agenta absolutní hloupost.

Odchody ze San Bernabéua? James je reálnější než Bale
Deset nepostradatelných, kteří jsou v klubech nenahraditelní

Manažer momentálně zraněného velšského reprezentanta Jonathan Barnett důrazně popřel jakékoliv spekulace o tom, že by měl Bílý balet nejdražší akvizici ve své historii prodat konkurenci.

Tisk přetřásal hlavně důvody týkající se častých zranění bývalého fotbalisty Southamptonu a Tottenhamu, který si v sezoně připsal v sedmnácti vystoupeních 13 branek, což je velmi slušná bilance.

"Je to absolutně hloupý výmysl stvořený nezodpovědným a velmi špatně informovaným novinářem. Novinářem v uvozovkách," kritizoval mediální svět Barnett, jehož slova publikoval web profutbal.sk.

Na odchodu ze španělské metropole by však mohl bít kolumbijský středopolař James Rodríguez, s nímž měl nový kouč Los Blancos Zinedine Zidane ztratit trpělivost a v nejbližším přestupovém okně se ho má chtít zbavit. Tedy alespoň podle listů sídlících na Pyrenejském poloostrově, která nabídla i jeho možnou příští adresu - Manchester United.

James více zářil ve své první španělské sezoně, kdy jen v La Lize zaznamenal 13 gólů a stejný počet asistencí. V právě probíhajícím soutěžním ročníku svou pozici ztratil a to nejen pod Zidanem, ale už i pod Benítezem.

Více o sobě dával vědět mimo hřiště. V lednu se o něm psalo v souvislosti s divokou honičkou s policií, což byla skutečnost, která Zidana naštvala a čtyřiadvacetileté hvězdě s minulostí v Monaku či Portu dokonce kouč doporučil návštěvu psychologa. Aktuálně tak Francouz dává přednost o rok mladšímu Španělovi Jesému.