Guardiola chce vyloupit královský poklad!

Jeho současná mise v Bayernu ještě není u úplného konce, ale už se více než o Mnichovu hovoří o jeho budoucím angažmá. Pep Guardiola, od léta nastupující kouč Manchesteru City chce údajně lovit posily v královském Realu. On, Katalánec tělem i duší. Povede se mu to?

Guardiola chce vyloupit královský poklad!
Podle informací listu Guardian by rád přivedl na Etihaed Stadium brazilského obránce Marcela! To by byla trefa nejen sportovní, ale i „společenská“. Marcelo je v Madridu od roku 2007, kdy přišel do Realu za 6,5 milionu euro z rodného Fluminense.

Navíc se stal miláčkem publika, jednou ze současných stálic a ikon klubu. Už podepsal prodloužení smlouvy do roku 2020 a jeho současná cena podle transfermarkt.de je 30 milionů euro.

Je to tak druhý levý obránce, o něhož údajně Guardiola projevil zájem Tím prvním je jeho současný svěřenec David Alaba, nejlepší současný rakouský fotbalista.

Proč zrovna praví obránci? Protože na tomto postu zřejmě Citizens nejvíce tlačí bota. Zabaleta má 31 let, Sagna 32 a oba jsou už za zenitem kariéry a nehodí se Guardiolovi do dlouhodobé koncepce budování týmu. Podobně jsou na tom třicátníci v obraně Demichelis a Clichy. Guardiola prostě potřebuje oživit defenzivní krev a tak loví, kde se dá. Peníze problém nejsou.

TOP 20 Man Utd. všech dob: Na Old Trafford vládne šlechtic