Bičíkovi se vybavilo dobré jídlo a víno, Kinclův gól a Klose...

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Po vyřazení Krasnodaru uspořádala Sparta interní tipovačku na osmifinálového soupeře v Evropské lize a po losu ve švýcarském Nyonu bylo jasné, že v ní uspěli Zdeněk Ščasný a Jakub Brabec. Jedině oni dva totiž uhádli bleděmodrého zástupce z věčného města, čili Lazio.

Bičíkovi se vybavilo dobré jídlo a víno, Kinclův gól a Klose...
Nový Lampard, Touré a Witsel v jednom? Giganti šílí...

"V téhle fázi už jsme mohli dostat pouze atraktivní soupeře, ale já jsem osobně za Itálii vážně rád. Mám radost, že to padlo na Lazio. Dokonce jsem to i tipoval, takže jsem vyhrál i sázku mezi spoluhráči. Itálii mám rád, věřím, že bude výborná atmosféra doma i v Římě a budou to pěkné zápasy. Pamatuji si, že když dal Marek Kincl ten slavný gól, tak jsem byl zrovna ve věku, kdy jsme chodili podávat míče na tyhle velké zápasy. Tehdy jsem seděl na tribuně a fandil. Bylo by hezké udělat znovu dobrý výsledek. Věříme, že nás přijde podpořit plný stadion a bude skvělá atmosféra. Chceme si to užít všichni společně. Pro mě jména tolik důležitá nejsou, protože už jen Lazio jako klub je velký pojem a budou mít velkou kvalitu. Myslím si ale, že když k zápasům přistoupíme tak, jako proti Krasnodaru, tak ostudu určitě neuděláme," pronesl na webu sparta.cz stoper Jakub Brabec.

Jak již bylo řečeno, soupeře v klubové tipovačce uhádl i samotný šéf lavičky. "Když se podíváte zpětně na mužstva, která jsme mohli dostat, tak jediného, koho jsem si nepřál, byl Šachtar Doněck. Lazio jsem tipnul, tak jsem rád, že jsem vyhrál aspoň tu tipovačku. Uvidíme, kdo vyhraje na hřišti. Lazio určitě představuje atraktivního soupeře. Doma i v Římě nás, věřím, čeká velmi pěkná atmosféra a oba zápasy budou velkým zážitkem. Jestli se s nimi dá hrát, to uvidíme až přímo na hřišti. Bez ohledu na to, zda postoupíme dál nebo, tak si myslím, že jsme mohli dostat ještě mnohem silnějšího soupeře. Když se řekne Lazio, tak první mě napadne Pavel Nedvěd. Vím, že momentálně nejsou na úplné špičce italské ligy. Tamní nejvyšší soutěž a celkově italský fotbal jsem sledoval hlavně kvůli Pavlovi. Je možné, že ho budeme kontaktovat, ale to se uvidí. Chceme si zajistit veškeré potřebné informace a dva nejbližší zápasy budeme sledovat velmi pečlivě," přiznal stratég Zdeněk Ščasný, jehož slova publikoval web sparta.cz.
.
Ačkoliv si přál David Bičík někoho z ostrovů, italské karty bere taky, protože vidí šanci na postup. "Jsme nadšení, protože zahrát si v Itálii bude určitě zážitek, i když se přiznám, že jsem si přál kohokoliv z anglických týmů. První, co mě napadne je dobré italské jídlo a víno. Víme samozřejmě, že to bude těžký soupeř. Zatím jsme neměli moc času něco zjišťovat, takže jediné, co mě napadlo, bylo, že tam hraje Miroslav Klose. Dal ve své kariéře spoustu gólů, je to slavné jméno, ale v týmu není sám, na což nás trenéři určitě dobře připraví. Samozřejmě se mi vybaví i slavný zápas, který rozhodl Marek Kincl gólem v závěru. Kéž by to mělo podobný průběh a slavili jsme další postup. Je to atraktivní soupeř pro nás i pro fanoušky. Určitě tedy atraktivnější než Krasnodar. Hrajeme první zápas doma a rozhodně se nebudeme vzdávat dopředu. Vždy je šance postoupit," citovaly stránky sparta.cz slova letenské jedničky Davida Bičíka.