Čeho si Vavruška cení na Nivaldovi či Tsiskaridzem nejvíce?

Teplice v zimě vycházely z finančních možností, ale jak uvedl trenér mužstva ze Stínadel David Vavruška, hráči, kteří na sever Čech v posledních týdnech přišli, výrazně zvedli konkurenci v kádru, což považuje za velmi důležité.

Čeho si Vavruška cení na Nivaldovi či Tsiskaridzem nejvíce?
Co řekl o Spartě kouč Lazia? V osudí byly ještě silnější týmy

"Těší mě všechny příchody, nerad bych někoho vyzdvihoval. První utkání například skvěle vyšlo Chudému se Soungolem, ale v dalších zápasech může naopak zazářit někdo další. Jsem opravdu rád za všechny," pronesl bývalý stratég Příbrami či Liberce na stránkách synotliga.cz.

Fanouškům se dosud neukázala staronová tvář Nivaldo. Vavruška uvedl, že v případě jeho návratu absolutně neváhal. "Nivaldo už s námi trénuje po zranění, ale kdy se dostane do plné kondice, je individuální. Věřím, že brzy. Na Liberec to ještě nebude, v horizontu týdnů však ano. Ohledně jeho příchodu jsem neváhal, protože při jeho prvním angažmá jsem v klubu nebyl a sledoval jsem to jen zvenčí. Já však obecně nemám problém s tím, když někdo řekne, co by chtěl. V životě dostanete jen to, o co si řeknete. Ať je takový klidně každý. Když něco chceme, měli bychom si o to umět říct," pokračoval nadřízený Grigara, Hory, Ljevakoviče a spol.

Dalším zajímavou zahraniční akvizicí je zkušený Gruzínec Tsiskaridze. Jak je kouč spokojen s ním? "Naprosto! Vyhodnotili jsme si, že náš tým je až moc hodný, málo na sebe na hřišti mluví a Zurab Tsiskaridze, kromě svého fotbalového umění, má velké vůdcovské schopnosti a osobnost. Bylo to přesně ono, co náš tým potřeboval, proto jsme moc rádi, že ho tu máme. Jiskří se i na tréninku, protože on nebo Dany Soungole nerozlišují trénink nebo zápas, takže je v týmu mnohem větší "drive"," doplnil stratég, jenž má rád motto "nejsme tu, abychom na někoho udělali dojem, ale abychom byli šťastní."