Hubník a Hejda se vracejí na Hanou. Pohřbí Olomouc?

Zajímavý duel 19. kola Synot ligy se odehraje v sobotu od 18 hodin na Andrově stadionu v Olomouci, kam přijede mistrovská Plzeň. V jejím dresu se představí i odchovanec Roman Hubník, který navíc na podzim na Hané hostoval. Jak se vytáhlý stoper postaví proti svému mateřskému klubu?

Hubník a Hejda se vracejí na Hanou. Pohřbí Olomouc?
Pohovořil o tom na webových stránkách Viktorie. „Sigma je tým, který je mladý, ale přesto je pohromadě už delší dobu. I když se Olomouckým výsledkově nepodařily poslední zápasy, tak kvalitu v kádru určitě mají. Na podzim předváděla Olomouc s kvalitními soupeři dobré zápasy, ve kterých chybělo trochu štěstí. I proto si myslím, že nás čeká velice nepříjemný soupeř,“ přemýšlí Hubník.

Sigma na jaře ještě nevyhrála, v minulém kole podlehla v Brně 0:2. Hubník si samozřejmě nemyslí, že by Olomouc měla sestoupit, byť je zatím na sestupové patnácté příčce, a na její hru říká: „Mezi největší zbraně našeho soupeře patří určitě rychlý přechod do protiútoku. Kdykoliv jsem za Olomouc hrál, tak jsme z protiútoků jen těžili,“ upozorňuje.

Z nedalekého Bílovce na Hané pochází další hráč Viktorie Lukáš Hejda. Ten na konto záchranářských prací Sigmy říká: „Na Olomouc se těším, je to na Moravě, takže to mám kousek od domova a navíc v Olomouci je pravé fotbalové prostředí. Sestup byl pro Sigmu taková menší tragédie, ale myslím si, že do ligy určitě patří a má také na to, aby hrála na vyšších příčkách tabulky, než kde je nyní,“ říká.

Vavruška: Vyhodnotili jsme si, že náš tým je až moc hodný