Nejen v Madridu se již mluví o náhradě za Ronalda...

Bílý balet je po madridském derby v troskách. Současný kouč Zinedine Zidane má marodku plnou svých klíčových hráčů a portugalský ostrostřelec v klíčové bitvě opět selhal. Není proto podivné, že během nedělního rána se začaly ve Španělsku šířit zvěsti, že se jedná o konec CR7 na Santiago Bernabeu a skloňuje se i jméno jeho náhradníka.

Nejen v Madridu se již mluví o náhradě za Ronalda...
Budoucnost španělské reprezentace, na kterou se bude brzy vsázet

Zidane si po zápase nedělal iluze a vsadil si na Barcelonu, kterou pasuje na obhajobu triumfu v La Lize. Její náskok je prý z logického hlediska již nedostižný a neočekává, že by se dopustila tolika chyb, které by ji ligový titul stály. Fanoušci Bílého baletu při zápase skandovali navíc odvolání současného prezidenta Florentina Péreze.

To však není vše, o čem se ve Španělsku mluví. Již opakovaně se potvrdilo, že portugalský reprezentant nezvládá klíčové zápasy. V madridském derby vyhořel stejně jako na podzim v El Clásicu a opět se zvěstuje jeho konec. Cristiano Ronaldo je dlouhodobě spojován s francouzským PSG nebo anglickým Manchesterem Untied. Nyní se však zdá, že podle deníků z pyrenejského poloostrova je již vše jasné a nalezena byla i adekvátní náhrada.

Ronaldo by podle tamních sportovních periodik měl opustit Santiago Bernabeu již v létě a Bílý balet by měl údajně vykoupit z Bayernu Mnichov polskou hvězdu, které to v poslední době parádně střílí. Robert Lewandowski je prý již předmětem jednání a očekává se tuhý boj s vynaložením velkých finančních nákladů.

Real padl s Atlétikem, Blues otáčeli, Bayern rozesmutnil Vlky