Lampard: Až Terry skončí, budu mít o Chelsea strach

Bývalý anglický reprezentační záložník v současné době hraje za velkou louží v severoamerické MLS v dresu New York City FC, přesto však stále bedlivě pozoruje aktuální dění na Stamford Bridge. Legenda londýnských Blues projevila obavy z konce svého dlouholetého parťáka Johna Terryho a bojí se o budoucnost Chelsea.

Lampard: Až Terry skončí, budu mít o Chelsea strach
Čtvero důvodů, proč Sparta může v EL přejít i přes římské Lazio

Frank Lampad prohlásil, že Blues chybí silné osobnosti a je přesvědčen, že nákupem dvou až tří hvězdných individualit by se to mohlo změnit. Mizerný podzim je důkazem, že na Stamford Bridge je něco v nepořádku a po odchodu Johna Terryho na konci této sezóny se obává o budoucnost svého milovaného klubu.

„Mám o Chelsea starost. Bojím se, že ztratí svou identitu. Velký tým potřebuje velké osobnosti, a ty u Blues nyní nejsou. John Terry je poslední mohykán, který ale po sezóně odchází. Bojím se, že současný tým bude trpět nedostatkem vůdců a nebude moci bojovat o cenné trofeje,“ prohlásil Lampard.

„Podzim byl jasným signálem, že je něco v nepořádku. Je nutné tomu zamezit hned v zárodku, nebo se může krize prohloubit a cesta z ní může pak trvat i několik let. Gigant jako Chelsea nemůže hrát střed tabulky Premier League,“ dodává zkušený záložník.

Nejen v Madridu se již mluví o náhradě za Ronalda...