Piqué byl tentokrát ticho, ale Real si podal Alves. Jak?

Rivalita mezi Barcelonou a Realem Madrid je ve Španělsku na pořadu téměř každého dne a hráči vzájemnou konfrontaci ohromně prožívají. Každý neúspěch soupeře je bedlivě sledován a se spokojeností vnímán. Katalánský čert Gerard Piqué, který často perlí na adresu Bílého baletu byl však po porážce v madridském derby ticho a jeho roli zastoupil brazilský reprezentační obránce Dani Alves.

Piqué byl tentokrát ticho, ale Real si podal Alves. Jak?
Budoucnost španělské reprezentace, na kterou se bude brzy vsázet

Média rozebrala nezdar Realu dopodrobna a všichni se shodli na tom, že týmu plnému hvězd chybí týmový duch. Nebylo pak asi náhodou, že brazilský reprezentační obránce Dani Alves bezprostředně po zápase ocenil „rodinou“ atmosféru Barcelony a zasadil tak tvrdou ránu svému soupeři o triumf v La Lize. Ten je katalánskému gigantovi opět o krok blíže, neboť i kouč Realu Zinedine Zidane usoudil, že je náskok aktuálního mistra již nedostižný.

Alves zahájil zdánlivě zahalenou kritiku Cristiana Ronalda a jeho spoluhráčů stylem, který poukazuje na jeho chytrost. Nechtěl na sebe strhnout pozornost jako to rád dělá Piqué, ale udeřil trefně a přesně. Dvaatřicetiletý zkušený bek vychvaloval do nebe soudržnost svého týmu a hecoval ho na utkání se Sevillou.

„Velký tým se pozná tehdy, když spoluhráči táhnou za jeden provaz a dodržují pokyny, které jim trenér dá. My jsme jedna rodina a máme toho za sebou mnoho. A také před sebou! Budeme vždy spolu, ať se stane cokoliv. Včerejšek byl velkým dnem, tak pojďme v zápase se Sevillou štěstí vstříc,“ napsal Alves na svůj Instagram.

Nejen v Madridu se již mluví o náhradě za Ronalda...