Van Gaal skončil po hádce se čtvrtým rozhodčím na trávníku

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Manchester United v posledních dvou duelech ofenzivně pookřál a připsal si osm branek, na což už si fanoušci Rudých ďáblů nemohou stěžovat.

Van Gaal skončil po hádce se čtvrtým rozhodčím na trávníku
PSG poprvé v sezóně padlo, Barcelona otáčela se Sevillou

V ostře sledovaném utkání proti Arsenalu navíc příznivce United pobavil i sám čtyřiašedesátiletý manažer Louis van Gaal, který obyčejně moc emocí neprojevuje a je považován spíše za "chladnou pecku".

Někdejší kouč Barcelony či Bayernu, jenž už rok a půl čelí kritice, že jeho tým nehraje dostatečně atraktivně, si u čtvrtého rozhodčího Mika Deana stěžoval na chilského rychlíka Alexise Sáncheze, který podle něj v soubojích až příliš ochotně padal a aby svá slova během hádky demonstroval, teatrálně se zhroutil na trávník vedle postranní čáry.

"Bylo to v emocích. Naštěstí se mi to moc často nestává. Většinou sedím na lavičce a pak poslouchám kritiku, že při zápasech jen dřepím," pronesl nadřízený Rooneyho, Martiala, Schweinsteigera a spol., jenž se ovšem následně za své počínání omluvil. "Musím emoce ovládat. Tohle prostě nejde. Navíc to nepomáhá autoritě rozhodčího," dodal," zakončil manažer pátého celku Premier League, jehož mužstvo ztrácí na lídra 12 bodů.