Souček? Uhrina poslouchá, s Hušbauerem si skvěle vyhoví...

Slavia si proti Baníku připsala druhé domácí jarní vítězství a čerstvě jednadvacetiletého autora hattricku Tomáše Součka navíc vystřelila na druhé místo střelecké tabulky v klubu hned za Milana Škodu.

Souček? Uhrina poslouchá, s Hušbauerem si skvěle vyhoví...
Souček řádil v Edenu a hattrickem přejel ostravský Baník

"Říkal jsem si, že bych si mohl dát jeden gól k narozeninám. A nakonec byly tři. Po fotbalové stránce asi ten nejhezčí dárek. Z kluků si můžu dělat srandu, že jsem teď druhý nejlepší střelec. Ale jinak to nějak moc vážně neberu," pronesl mladý svěřenec Dušana Uhrina, jehož slova publikoval web slavia.cz.

Sám v mládeži přitom nastupoval i jako stoper, odkud se tři góly v jednom utkání střílí těžko. "Já jsem hrál už dříve i střed zálohy, od mala pak útok. Stopera jsem hrál jenom chvíli. Takže jsem si říkal, že by to jednou mohlo vyjít," pokračoval na klubovém webu spoluhráč Pitáka, Berkovce, Mešanoviče a spol., který si v uplynulém ročníku vyzkoušel krátké angažmá ve Viktorii Žižkov.

Branky by se přitom daly čekat spíše od Josefa Hušbauera. "Pepa mi je prakticky připravil. Je jedno, kdo ten gól dá. Já jsem rád, že jsem je dal, ale v příštím zápase to může být zase někdo jiný. Trenér nám pořád říká, ať střílíme i z větší dálky, tak jsem to zkusil. Dvakrát to vyšlo, ten třetí gól už byl docela z blízka. S Pepou Hušbaurem se střídáme. Když jde dopředu on, já zůstanu a obráceně. Skvěle si vyhovíme," liboval si na stránkách slavia.cz vytáhlý Souček, jenž dosud nasbíral v první lize 18 startů a 5 branek.