Dal Lyon návod Chelsea na to, jak vyzrát na silnou Paříž?

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Ačkoliv Lyonu proti Paříži chyběli z různých důvodů Samuel Umtiti, Christophe Jallet, Clément Grenier, Corentin Tolisso i Mathieu Valbuena, i tak dokázal Olympique přetrhnout rekordní šňůru týmu z Parku princů, která se zastavila na 36 duelech bez porážky.

Dal Lyon návod Chelsea na to, jak vyzrát na silnou Paříž?
Mirandu už vábila Chelsea. Podaří se to alespoň United?

"Na každém jednom postu jsme zahráli neuvěřitelně dobře. Řekli jsme si, že je čas je porazit. Vydrželi jsme i těch deset minut strachu v závěru, kdy nás zatlačili," zářil záložník Jordan Ferri, jehož vyjádření vyšlo na sme.sk.

Pro PSG šlo o první porážku v Ligue1 od 15. března 2015, kdy movitý osmifinalista Ligy mistrů nestačil na Bordeaux.

Lyon tak dal návod Chelsea, která přivítá pařížský kolos v osmifinálové odvetě ve středu 9. března na Stamford Bridge a bude potřebovat otočit výsledek z prvního klání 1:2. Receptem může být totální nasazení...

"Na takový průměrný výkon člověk není dostatečně připravený. Jiné slovo se na to, co jsme předvedli, opravdu nehodí. Lyon hrál opravdu dobře, převýšil nás ve všech činnostech, zejména pak v nasazení. nedokázali jsme na to odpovědět," posteskl si Laurent Blanc, jehož slova publikoval web sme.sk.

"Ten zápas musíme využít jako odrazový můstek k návratu do starých kolejí před středečním čtvrtfinále Francouzského poháru s Saint-Étienne. Ano, očekával jsem těžký zápas, ale ne až tak náročný. V neděli jsme všichni bylo průměrní. Včetně mně," pokračoval na webu sme.sk šéf pařížské lavičky, jenž nemohl ve šlágru Ligue1 použít zraněnou dvojici opor Marco Verratti a Ángel Di María.