V Teplicích to nebalí. Musí pracovat s hlavami hráčů...

To, že Liberec vyloupil po necelých jedenácti letech Stínadla, se projevilo i v tabulce a Teplicím aptří až dvanáctá pozice s pětibodovým náskokem na první sestupovou příčku.

V Teplicích to nebalí. Musí pracovat s hlavami hráčů...
Dorostla Francii další zlatá generace? 5 hráčů, kteří mají nahradit Zidana a spol.

"Náš výkon ukázal, že v tabulce patříme tam, kde jsme. Vrátili jsme se na zem," posteskl si na stránkách idnes.cz ostřílený středopolař severočeského mužstva Admir Ljevakovič.

Podobně mluvil také jeho nadřízený. "Nedařilo se nám skoro nic, nešla nám kombinace, neudrželi jsme míč, nepřihráli si několikrát za sebou. Jako bychom si nerozuměli a byli poprvé spolu na hřišti. Liberec byl živější, rychlejší na odražených míčích, projevil větší kvalitu, vždyť hrál Evropskou ligu. Musíme se omluvit fanouškům," pokračoval bývalý strenér Příbrami či Liberce David Vavruška, jehož slova vydal server fotbal.idnes.cz.

20. kolo bude pro Teplice soubojem se sousedem v tabulce, protože je čeká výjezd na půdu jedenáctých Bohemians Praha 1905. "Musíme pracovat s hlavami hráčů. Zabalit to umí každý, my to nemůžeme zabalit. Dostali jsme facku, nadechneme se a pojedeme dál," zakončil na webu idnes.cz Vavruška.