Blues se s Citizens přetlačují o „nového Rijkaarda“

Jeden ze současných pokladů Ajaxu Amsterdam je devatenáctiletý teenager Riechedly Bazoer, jenž je v Nizozemsku přirovnáván díky svému unikátnímu stylu hry k Franku Rijkaardovi.

Blues se s Citizens přetlačují o „nového Rijkaarda“
Mirandu už vábila Chelsea. Podaří se to alespoň United?

To, jak dlouho ještě talentovaný mladík v Amsterdam Areně a vůbec v Eredivisii vydrží, je však otázka. Kolem reprezentanta Oranjes, který v repre debutoval již loni v listopadu, totiž v posledních týdnech a měsících krouží několik slavných evropských značek.

V minulosti měly své skauty na amsterdamské tribuně Arsenal, AC Milán, Liverpool i Chelsea, která se dlouho zdála být favoritem na jeho získání.

Tým ze Stamford Bridge už kvůli svěřenci kouče Franka de Beora kontaktoval jeho bratra a agenta v jedné osobě Irchandleyho Bazoera. Manažer dokonce navštívil tréninkové centrum Cobham a absolvoval jednání s ředitelem londýnského velkoklubu Michaelem Emenalem.

Plány Blues by však mohl překazit Manchester City, jehož budoucí trenér Josep Guardiola by dal jeho příchodu zelenou. Celek z Etihad Stadium by určitě dokázal i finančně přitvrdit, pokud by si to situace žádala...