Tři úsměvné důvody, kvůli kterým se hráči nedostavili na zápas

Fotbal je pro hráče práce jako každá jiná a proto není přípustné, aby se hráči na zápas dostavili pozdě nebo dokonce vůbec nepřišli. Tato trojice fotbalistů se zápasovou absencí proslavila, jejich důvody jsou totiž opravdu zajímavé:

Tři úsměvné důvody, kvůli kterým se hráči nedostavili na zápas
Dorostla Francii další zlatá generace? 5 hráčů, kteří mají nahradit Zidana a spol.

Shinji KagawaJaponský zabiják je znovu zpět v Dortmundu, ale v letech 2012 až 2014 si vyzkoušel anglickou Premier League v dresu Manchesteru United.

Pod sirem Alexem Fergusonem hrál skvěle, ale pod Davidem Moyesem nikoliv. Anglického kouče si dokonce zprotivil svým chováním, kdy nenastoupil k zápasu s omluvou, že se přejedl a potřebuje jídlo strávit.

Moyes následně před novináři řekl, že si myslí, že mu nic není a bylo jasné, že Kagawa si pod jeho velením příliš nezahraje.

[break]

Anton Ferdinad


O příběh jako ze školních lavic se postaral mladší bratr legendy Manchesteru United Anton Ferdinand. Hráč Readingu se o poprask postaral ještě v dresu West Hamu United, za který jako odchovanec hrál do roku 2009.

Anton se omluvil se zápasu tím způsobem, že jede za babičkou, která je těžce nemocná. Místo toho si s partou střihl párty v klubu Knock Knock v Jižní Karolině v USA.

Na celou akci se přišlo a Anton byl potrestán strhnutím dvoutýdenního platu.

[break]

Stewart Devine


Podívejme se do nižší skotské fotbalové ligy, kde se proslavil svým chováním Stewart Devine. Dnes třiatřicetiletý obránce se proslavil v dresu Stirlingu Albion.

Jeho kariéra vyloženě žádné velké zápasy nepřinesla, ale když už se přeci stalo, Devine se jej nezúčastnil. Jako v případě zápasu jeho Bo´ness United, který čelil Arbroathu v rámci čtvrtého kola domácího poháru.

Devine místo aby amatérskému celku, ve kterém hostoval ze Stanraeru, pomohl, odjel si pěkně na dovolenou a nikomu ani nedal vědět.