Balotelli dostane od Mihajloviče další velkou šanci

Trenér milánských Rossoneri Siniša Mihajlovič ještě nad kmenovým hráčem liverpoolských Reds Mariem Balotellim hůl nezlomil.

Balotelli dostane od Mihajloviče další velkou šanci
Real bude hledat kupce pro tandem Isco a James

Srbský stratég, jenž San Siru vládne od loňského léta, říká, že pětadvacetiletý "Super Mario", který není příliš vytěžovaný a nahlas se skloňuje to, že se jeho milánské dny schylují ke konci, dostane svou šanci.

Stane se tak v úterním semifinálovém klání Coppa Italia proti Alessandrii, které už dal branku v prvním měření sil, ve kterém pobyl na trávníku 72 minut.

"Balotelli? Bude se muset ukázat. Bez ohledu na to, zda je k dispzici M´Baye Niang. Je důležitý, ale bude to muset ukázat na hřišti," pronesl bývalý stratég Sampdorie Janov.

"Musí prokázat svou schopnost hrát od první minuty, ale to platí i pro všechny ostatní, nejen pro něj. Neměli bychom o nich uvažovat jako o týmu ze Serie A. To mužstvé je dobré. Musíme vyhrát a dostat se do finále. To by byla pro mě i pro mnoho hráčů první šance na trofej," zakončl nadřízený Kucky, Hondy, Baccy a spol.

Čtyřnásobný vítěz Serie A a šampion Premier League ze sezony 2011/2012 zasáhl do letošního ročníku italské ligy do 12 zápasů. V základní sestavě figuroval dvakrát a během 329 minut čistého času skóroval jednou.