Okamžité problémy, kterým bude čelit Conte u Chelsea

Proslýchá se, že pevnou rukou na Stamford Bridge bude od nové sezóny vládnout Antonio Conte. Současný kouč italské reprezentace zatoužil po větším vytížení a nové výzvě, proto by měl převzít otěže po provizorním trenérovi Hiddinkovi. Nové angažmá však od samotného začátku nebude snadné, proto se podívejme, jaké problémy bude muset okamžitě řešit.

Okamžité problémy, kterým bude čelit Conte u Chelsea
Čtvero důvodů, proč Sparta může v EL přejít i přes Lazio

5) Defenziva


Problém začíná hned v defenzivě. Legendární střední obránce John Terry již oznámil úmysl ukončit své dlouholeté angažmá na Stamford Bridge a okusit jiného chlebodárce. Branislav Ivanovič a Gary Cahill jsou v této sezóně zcela bez formy a nelze se na jejich schopnosti spoléhat. Kvalitním hráčem je Kurt Zouma, jenže ten se potýká se zraněním a nepředpokládá se, že by byl schopný naskočit do herního tempa již v srpnu. Conte se bude muset porozhlédnout po nových becích.

[break]
Tři úsměvné důvody, kvůli kterým se hráči nedostavili na zápas

4) Eden Hazard


Hvězdné belgické reprezentační křídlo, které má být hlavním vůdcem u londýnského giganta, má choutky na exodus. Eden Hazard zaznamenal celkem bídnou sezónu stejně jako zbytek kádru, navíc však otevřeně přiznal, že by rád odešel do Realu Madrid. Conte tak musí vyřešit problém, zda oporu týmu pustit nebo ji naslibovat zlatá vejce.

[break]
TOP 3 dvojice, kterým to vedle sebe vůbec nešlo

3) Liga mistrů


Chelsea není pasována do role favorita tohoto ročníku Ligy mistrů, což doložil i úvodní střet s francouzským PSG. Očekává se, že ani konečné umístění v této sezóně nebude do čtvrtého místa. Blues budou rádi, pokud budou figurovat v boji o další ročník Evropské ligy a fanoušci budou očekávat, že se ihned dostaví v příští sezóně výsledky, které ej do nejprestižnější evropské klubové soutěže navrátí.

[break]
Výhodné nákupy Realu, jež nepřesáhly hranici deseti milionů

2) Střet zájmu v kabině


Nedávné zprávy naznačují, že hráči by rádi pokračovali ve spolupráci s provizorním trenérem Guusem Hiddinkem. Právě nizozemského kouče by chtěli na Stamford Bridge natrvalo. Uměle dosazená persóna by mohla vyvolat revoluci, proto si Conte musí současný kádr naklonit na svou stranu a zároveň jim ukázat, že i on umí vládnout silnou rukou. Jen tehdy, pokud bude respektován a brán jako autorita, pak může být v Londýně úspěšný.

[break]
Gólmani Gunners, na které Wenger nejvíce spoléhal

1) Zabránění exodu hráčů


Špatně rozehraná sezóna již od samotného začátku naznačuje, že bychom se mohli již v létě dočkat velkých změn v kádru. Spekuluje se o tom, že by mohly tváře jako Hazard, Costa, Oscar či Willian Blues skutečně opustit, proto bude na uvážení nového trenéra, zda by je mohl postrádat, případně jak je v současném kádru udržet. Rozpadne se mu ještě před příchodem celá sestava a bude muset začínat od nuly?

Trio bývalých hvězd Interu, které opustily Milán příliš brzy