Senzační comebacky v historii anglické ligy! V hlavní roli Straky i Rudí ďáblové

[hot]PSALI JINDE[/hot] Nic není ztraceno! Zápas se hraje celých 90 minut a ty rozhodující chvíle mohou přijít kdykoli, mnohdy i v závěrečných vteřinách! Dnes společně nakoukneme do historie anglické Premier League, kde vybereme ty nejlepší comebacky.

Senzační comebacky v historii anglické ligy! V hlavní roli Straky i Rudí ďáblové
Zavzpomínáme na legendární obrat Rudých ďáblů proti Tottenhamu, senzační vyrovnání Strak proti Arsenalu a řeč dojde i na Vlky! Vychutnejte si TOP 3 comebacky z historie PL, chybět nebudou ani videa!

Newcastle United – Arsenal (2011)

z 0:4 na 4:4


Pro Gunners to měla být na půdě Newcastlu jednoduchá práce. A také že zprvu byla! Už v 1. minutě se prosadil Walcott, o dvě minuty později navyšoval Djourou. Dvakrát se ještě prosadil Robin van Persie!

Teprve až v 68. minutě poprvé udeřily Straky, Joey Barton však ještě nemohl tušit, že zavelel ke skvělému návratu! Na jeho proměněnou penaltu navázal Leon Best, pak se z penaltového puntíku v 83. minutě prosadil znovu Barton. Arsenal, v jehož sestavě nechyběl ani Tomáš Rosický, definitivně přišel o tři body v 87. minutě vinou Cheika Tiotého!

Kompletní článek "TOP 3 senzační comebacky v historii Premier League! V hlavní roli Straky i Rudí ďáblové" si můžete přečíst na portálu fotbal.hattrick.cz.