Čí odchod požadují rozhořčení fanoušci Aston Villy?

Poslední Aston Villa má už pouze deset zápasů na to, aby odvrátila sestup z Premier League. Birminghamský celek z Villa Parku to však nebude mít snadné, neboť na sedmnácté místo, které bude ve finále znamenat záchranu, ztrácí osm bodů.

Jakmile Římu zamává Szczesny, dorazí klenot Internacionalu

Tomu, že jsou kluboví fanoušci nespokojení, se nelze divit. Velký počet příznivců dokonce na protest proti současnému vedení opustil svá místa ve druhé půli ligového utkání proti Evertonu. Toffees připravili Aston Ville již osmnáctou prohru v soutěžním ročníku.

Rozhořčení fandové tak učinili v 74. minutě a nebyla to náhoda, protože byl jejich celek založen v roce 1874. Sympatizanti odešli z tribun za stavu 0:3 a neviděli tak snížení na 1:3, o které se postaral domácí Rudy Gestede.

Ze současné situace viní amerického majitele Randyho Lernera, jehož k odchodu vyzývalo i několik transparentů v hledišti, jež nešlo přehlédnout.

Čtyřiapadesátiletý businessman Lerner vlastnil před Aston Villou tým amerického fotbalu Cleveland Browns.