Chelsea si musí stanovit nové cíle. Evropa je blízko...

Chelsea příchod Guuse Hiddinka evidentně pomohl. Blues ostatně pod Nizozemcem v Premier League stále neprohráli a poprvé od loňského dubna se jim podařilo vyhrát tři ligové souboje v řadě.

Chelsea si musí stanovit nové cíle. Evropa je blízko...
Video: Blues uspěli venku, Schürrle zářil, AC Milán nadělil pětku

I díky posledním úspěchům poskočil celek ze Stamford Bridge na průběžné osmé místo, což znamená, že příčky, které budou ve finále znamenat evropské poháry, nejsou až tak daleko...

"Vyhráli jsme pár zápasů, chceme v tom pokračovat. Musíme si stanovit nové cíle, Evropa je blízko. Máme nové ambice, a pokud se k tomu přidá i zdraví všech hráčů, mohli bychom ještě o několik příček povyskočit," citoval web sport.cz slova ostříleného nizozemského manažera, jehož úkolem bylo vytáhnout mužstvo právě z dolní poloviny tabulky.

Chelsea se však proti o záchranu bojujícímu Norwichi radovat z vítězství vůbec nemusela. Alespoň podle kouče Alexe neila, který upozornil na gól Diega Costa z ofsajdu.

"Byl v ofsajdu. Myslel jsem si to už během zápasu, a opakované záběry to potvrdily. Člověk očekává, že rozhodčí v takové chvíli udělají správné rozhodnutí. Byl to metr, možná o kousek méně. Ale pomezní to neodmával. Stále se to opakuje. Nehrajeme vůbec špatně, ale buď neudržíme vedení, nebo nedáváme šance. Není to jen o štěstí, chybí nám více klidu v koncovce," uzavřel stránkami sport.cz citovaný čtyřiatřicetiletý skotský stratég s minulostí v Hamiltonu, jenž trénuje v Premier League od ledna letošního roku.