První Conteho posila v Chelsea? Za 50 milionů liber!

Jedno z nejčastěji skloňovaných jmen mezi evropskou klubovou špičkou? Antoine Griezmann! Čtyřiadvacetiletý francouzský útočník je totiž v hledáčku řady předních celků, které by talentovaného forvarda rádi viděli ve vlastních řadách.

První Conteho posila v Chelsea? Za 50 milionů liber!
Vedení madridského Atlétika, jehož hráčem v současné době Griezmann je, se však své opory nebude chtít jen tak snadno vzdát, což ostatně dokazuje i suma, kterou si podle španělského celku budou muset případní zájemci připravit.

A o jakou částku se jedná? Podle Calciomercato půjde o 50 milionů liber! To by neměl být problém pro Chelsea, kterou v té době s největší pravděpodobností povede italský trenér Antiono Conte, jenž by měl po EURO 2016 skončit na lavičce italské reprezentace a přesunout se na Stamford Bridge.

Griezmann přišel na stadion Vicente Calderona v roce 2014 z Realu Sociedad za 30 milionů eur a tato investice se atletům vyplatila. Mladý útočník totiž v šestatřiceti zápasech dal dvacet branek.

Pro případ, že by se nepodařilo francouzského reprezentanta Chelsea získat, má Conte náhradní plán. Tím by měl být Alvaro Morata z Juventusu, který by se nabídce z Premier League vzhledem ke svému současnému hernímu vytížení nejspíše rovněž nebránil.

Okamžité problémy, kterým bude čelit Conte u Chelsea