Obří trable pro Real? V létě možná přijde o Ronalda!

Hodně nepříjemná zpráva pronikla na světlo světa pro fanoušky Realu Madrid. Podle El Chiringuito totiž o letní odchod ze San Bernábeu požádala hned dvojice klíčových hráčů bílého baletu včetně hvězdného Cristiana Ronalda.

Obří trable pro Real? V létě možná přijde o Ronalda!
Portugalský kanonýr se spolu s obráncem Sergiem Ramosem vydal po víkendovém zpackaném domácím duelu s Atlétikem Madrid (0:1) za šéfem královského klubu Florentinem Perezem, aby mu oznámil nepříjemnou zprávu.

„Po sezoně chceme odejít,“ mělo zaznít z úst Ronalda i Ramose. Zkušený funkcionář se okamžitě snažil obě hvězdy uklidnit a navrhl jim, že bude lepší vše vyřešit až po skončení právě probíhajícího ročníku.

V tom se ovšem Realu nedaří a svůj díl viny na tom nese i Perez. Byl to právě on, kdo vyhodil oblíbeného Carla Ancelottiho a na jeho místo dosadil Rafaela Beníteze, jenž mezi hráči zdaleka neměl takovou podporu.

O jak špatný krok se záhy ukázalo a Benítez se musel po pár měsících zabalit. Kormidla se ujal Zinedine Zidane, kterému se sice podařilo tým zvednout, ale porážka v derby ho rozhodně nepotěšila a dvanáctibodová ztráta na vedoucí Barcelonu jakbysmet.

Dá se očekávat, že pokud se něco rychle nezmění, bude mít Real v létě problém. Kvůli pozastaveným přestupům totiž nemůže na soupisku doplňovat nové hráče a pokud by přišel o Ronalda s Ramosem, nebyl by v záviděníhodné situaci.

Okamžité problémy, kterým bude čelit Conte u Chelsea