Nejlepší ofenzivní výkon, ocenil Krejčí čtyřgólový nášup

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Do semifinále domácího poháru nakročili ve středu večer hráči mistrovské Viktorie Plzeň, když v úvodním čtvrtfinálovém duelu přehráli ve Štruncových sadech Sigmu Olomouc 4:2. S výsledkem, ale především s výkonem byl hodně spokojený trenér Západočechů Karel Krejčí.

Nejlepší ofenzivní výkon, ocenil Krejčí čtyřgólový nášup
„Hrál se pohárový zápas, který byl trochu jiný než ligový. Bylo to utkání bez zábran se spoustou pohledných ofenzivních akci. Máme základ do odvety,“ liboval si po závěrečném hvizdu v rozhovoru pro klubový web kouč.

Zkušený stratég poslal na hřiště značně kombinovanou sestavu, ale litovat toho nemusel. „Už delší dobu bylo jasné, že nastoupí kluci z lavičky. Jsem rád, že se někteří hráči širšího kádru gólově prosadili, a že jim to psychicky pomůže,“ pokračoval.

„Vzadu byl cítit Roman Hubník, oba útočníci, kteří byli v základní sestavě, se gólově prosadili. Pro hráče z lavičky je to povzbuzení do další práce,“ pochvaloval si Krejčí.

Plzeňského trenéra potěšil výkon především ofenzivních hráčů. „Po této stránce to byl náš nejlepší výkon. Kromě čtyř gólů jsme měli i další šance, které jsme bohužel nevyužili. V prvním poločase jsme soupeře do šancí moc nepouštěli, hráli jsme určitě lépe než v uplynulém ligovém zápase. Ve druhé půli nás Olomouc ve středu hřiště často přehrávala a dostávala se do přečíslení. Důležité ale je, že my jsme měli podobných situací mnohem víc,“ dodal.

Šestigólovou pohárovou přestřelku ovládla Plzeň