Derby v neděli 20. 3., předprodej v pátek! Na O2 Sport Kohák a F.R. Čech

Derby v neděli 20. 3., předprodej v pátek! Na O2 Sport Kohák a F.R. Čech

[hot]NOVINKA[/hot] Jarní pražské derby mezi Spartou a Slavií se blíží. Už se ví, že se nejsledovanější ligový zápas bude hrát v neděli 20. března od 15 hodin na Letné a předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 4. března v 9 hodin na Ticketportal.cz.

Pokud Sparta vyřadí Lazio, Pohár FAČR se asi nestihne dohrát!

Jak oznámila pražská Sparta na svém webu sparta.cz, vstupenky na 285. derby pražských „S“ se budou prodávat nejprve pro sparťanské permanentkáře on-line přes Ticketportal.cz pomocí Hometicketu. Každý letenský permanentkář si může zakoupit dvě vstupenky navíc. Tato fáze prodeje vstupenek bude zahájena v pátek 4. března a ukončena bude pro permanentkáře v sobotu 5. března ve 20 hodin.

V případě, že se vstupenky nevyprodají v této fázi, bude následovat volný prodej v neděli 6. března po ligovém utkání s Jabloncem (výkop v 15 hodin) pouze v pokladnách 2 a 3 letenského stadionu.

Pokud ani po zápase s Jabloncem nebude vyprodáno, bude možné vstupenky zakoupit on-line přes Ticketportal.cz i od pondělí 7. března. V této fázi si lze zakoupit maximálně čtyři vstupenky na osobu.

Vstupenky do sektoru hostí bude distribuovat pouze SK Slavia Praha.

Ringo Čech proti Kohákovi!


Kdo se nedostane na stadion, bude moci derby sledovat prostřednictvím TV stanice O2 Sport nebo na www.isport.cz (www.blesk.cz). Diváci stanice O2 Sport se navíc díky multidimenzi dočkají zajímavé show i před televizními obrazovkami.

Bude se totiž opakovat oblíbený fanouškovský komentář z loňského podzimu z derby v Edenu Slavia – Sparta (1:0, v neděli 27. září 2015), kdy za pultíky usedly známé osobnosti z řad skalních příznivců obou rivalů.

Během přímého přenosu může divák sledovat buď komentář klasický, ten budou mít ve své režii Milan Štěrba a Václav Pilný. A pak tu bude volba pro opravdové fanatiky. Pokud vaše srdce bije pro klub z Letné, tak vás jistě potěší herec a režisér Jakub Kohák.

Tento velký sparťan nezklame a zcela nekorektně požene svoje koně za výhrou v ostře sledované bitvě o Prahu. Sparťané se mohou těšit na vtipné glosy, narážky a především na nefalšovaný zápal pro hru.

Naopak jestli vyznáváte barvy červenobílé, tak si nejspíš velmi rádi poslechnete Františka Ringo Čecha, zarytého fanouška Slavie. To bude totiž jízda. Ringo nezná zábrany, nezná soupeře a jediné, co vám může slíbit, že jeho komentář bude neobjektivní, zcela neobjektivní.

Ringovy hlášky z podzimu


Nejúspěšnější hlášky Františka Ringa Čecha z podzimního derby na O2 Sport:

Kluci vlítněte na ně! Moje prognóza je 6:0 pro Slavii, jako vždy.

Co simuluješ? Dyť to nic nebylo! Vstávej, ty bambulo! Kdo se to tam válí? (po faulu Jablonského na Lafatu).

To je prase, to je prase (na Jiráčka). Dyť mu zul botu. A roztrhl mu ponožku až do krve. Ten rozhodčí je sparťan, devadesát procent rozhodčích jsou sparťani a zbylých deset jsou Plzeňáci. Jsi pyšnej na to, jsi pyšnej?

Ty šmejde, vidíš ho, dědka pomezního? (po špatně odmávaném ofsajdu)

Pískej konec! Byli jsme lepší, chytřejší, důraznější. To je Slavie. My jsme Slavie, vy nejste nic. Seno a vidle! Rozhodčí je blázen, hoďte na něj síť. A nepískne to. Ty dostaneš od Berbra, počkej.

Je tam! Koháku, Horste! Melte je, melte je! Hoši, děkujem! (po gólu Slavie)

Pavel Procházka, šéfredaktor magazínu HATTRICK

[img id="48607"]