Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

Teprve dvacetiletý německý mládežnický reprezentant má před sebou zřejmě obrovskou kariéru. V Gelsenkirchenu si svého talentu náležitě cení, ale vědí, že ho již moc dlouho ve svých řadách neudrží. O kvalitě Leroye Saného se mohli přesvědčit na podzim i hráči pražské Sparty v Evropské lize. Podívejme se na trio evropských gigantů, které si na něj brousí zoubky.

Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04
Čtvero důvodů, proč Sparta může v EL přejít i přes Lazio

3) Manchester United


Sané pochází z rodiny plné sportovců. Jeho otec je senegalský útočník a matka se dříve věnovala gymnastice. Dvacetiletý ofenzivní záložník geny podědil a kolem jeho jména začínají kroužit věhlasní supi. Jeho hru zdobí síla na míči, inteligence a orientace na malém prostoru. Jeho schopností by podle zpráv z posledních týdnů využili i Rudí ďáblové, ale je možné, že již bez trenéra Louise van Gaala.

[break]
Tři úsměvné důvody, kvůli kterým se hráči nedostavili na zápas

2) Bayern Mnichov


Bundesligový gigant je rozhodně velkým lákadlem pro každého hráče, který si německou nejvyšší soutěž zahrál. Tradiční bavorský celek by rád ještě více omladil své ofenzivní řady, proto je možné, že nástupce Pepa Guardioly by jeho přítomností zcela jistě nepohrdl. V minulosti se ze Schalke do Bayernu přesunul například hvězdný brankář Manuel Neuer.

[break]
TOP 3 dvojice, kterým to vedle sebe vůbec nešlo

1) Real Madrid


Někteří odborníci jsou ve svých tipech dosti za hranice reálna, neboť si dovolili Saného přirovnat ke Cristianu Ronaldovi. Jen čas ukáže, jestli jejich prognózy budou naplněny. Nic to však nemění na faktu, že německý talent by se velmi brzy mohl objevit v kádru Bílého baletu, který má vždy zájem o vše, co je aktuálně v kurzu a peníze nehrají roli. Důležité je však posoudit, zda by se jednalo o nákup hráče do základní sestavy, aby velký talent nevyhnil na lavičce náhradníků.

Trio bývalých hvězd Interu, které opustily Milán příliš brzy