Šest podpisů posledního léta, které se dají hodnotit pozitivně

Letní přestupové okno obsahuje vždy hned celou řadu nejistých nákupů. Zajímavé akvizice ne pokaždé dokážou u nového chlebodárce navázat na své skvostné výkony. V tomto případě se však podívejme na hráče, kterým se v nové sezóně daří a klub si jejich angažování může pochvalovat.

Šest podpisů posledního léta, které se dají hodnotit pozitivně
Pět důvodů, proč Arsenal nevyhraje ligu

6) Paulo Dybala (Juventus)


Již v Parmě byl talentovaný argentinský mladík všemi opěvován a během léta kolem něj kroužila řada evropských gigantů. Dvaadvacetiletý útočník s polskými a italskými kořeny však do kádru Staré dámy ihned zapadl a poplatek 32 milionů eur se klubu již vrací. V novém ročníku Serie A se Dybala trefil již v sedmnácti případech.

[break]
Šest nejbizarnějších zranění v historii, jež vás pobaví i ohromí

5) Pepe Reina (Neapol)


Zkušený španělský brankář zažil svá nejlepší léta na Anfield Road v dresu Liverpoolu. Ten ho poté vyslal pod Vesuv, kde se mu také dařilo. Angažování v barvách Bayernu Mnichov se ale dá považovat jako krok zpět, proto se nikdo nedivil, když se Reina do Neapole vrátil. V nové sezóně patří ke klíčovým hráčům týmu a za střelecké podpory Higuaína se tento italský klub pokouší narušit dlouholetou nadvládu Juventusu.

[break]
Čtyři případy, kdy hráč donutil klub rozvázat kontrakt

4) Kevin De Bruyne (Manchester City)


Na poslední chvíli urval Manchester City belgický talent, který v minulé sezóně řádil v barvách Wolfsburgu. Premier League se nezdá být nad jeho síly, neboť Kevin De Bruyne v aktuálním ročníku anglické nejvyšší soutěže nastřílel již 12 branek a na dalších devět nahrál. Obří nákup za 55 milionů liber se zdá být dobrým tahem chilského kouče Manuela Pellegriniho.

[break]
Kat Kanonýrů aneb Co jste nevěděli o nové hvězdě United

3) Javier Hernández (Bayer Leverkusen)


Zkušený mexický ostrostřelec byl všemi na Old Trafford odepisován. Hostování v Realu Madrid Chicharitovi příliš nepomohlo a Rudí ďáblové prohlašovali, že jim již sedmadvacetiletý útočník nemá co nabídnout. Šance se chopil Bayer Leverkusen a udělal sakra dobře. Hernández nastřílel v této sezóně již 23 branek v devětadvaceti zápasech a je velkým tahounem týmu.

[break]
TOP 3 dvojice, kterým to vedle sebe vůbec nešlo

2) Douglas Costa (Bayern Mnichov)


Pětadvacetileté brazilské reprezentační křídlo na sebe upozornilo svým angažmá v ukrajinském Šachtaru Doněck, ze kterého ho za 30 milionů eur vykoupil bundesligový mistr Bayern Mnichov. Costovi se v Allianz Aréně daří, neboť si ihned v německé nejvyšší soutěži získal přízeň publika díky svému tempu a dovednostem s míčem. Nová posila dokázala adekvátně nahradit Robbena a Ribéryho, když se potýkali se zraněními.

[break]
Tři úsměvné důvody, kvůli kterým se hráči nedostavili na zápas

1) Anthony Martial (Manchester Untied)


Nizozemský kouč Louis van Gaal způsobil na Old Trafford velké pozdvižení, když v létě přivedl z Monaka neznámého francouzského útočníka. Teprve dvacetiletý Anthony Martial vyšel Manchester United na 36 milionů liber, ale po sedmi měsících se zdá, že se jedná o velmi dobrý nákup. Martial se dokázal již v deseti případech prosadit a vykazuje velký potenciál, který by mohli Rudí ďáblové dlouhodobě využívat.

Bývalé zboží Malagy, o kterém je v Evropě hodně slyšet