Nejhorší výkon Staré dámy za posledních šest let? Prý ano!

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] To, že jde na Apeninském poloostrově najít recept i na suverenního krále posledních čtyr sezon Juventus, ukázal v semifinálové odvetě Coppa Italia milánský Inter.

Nejhorší výkon Staré dámy za posledních šest let? Prý ano!
První Conteho posila v Chelsea? Za 50 milionů liber!

Nerazzurri však nakonec výhra 3:0 v normální hrací době k ničemu nebyla. Soubor Roberta Manciniho totiž na stadionu Giuseppe Meazzy nezvládl penaltový rozstřel a na finále se může těšít právě turínský gigant z Juentus Stadium.

Ačkoliv kouč Massimiliano Allegri v Miláně šetřil několik opor, i tak byli na trávníku Bonucci, Sandro, Cuadrado, Morata či střídající Barzagli s Pogbou.

Zmíněný osmadvacetiletý zadák Leonardo Bonucci, jenž svou penaltou poslal klub do finále, neměl problém přiznat, že šlo z jejich strany o hodně nevýrazný výkon. A to dokonce za posledních šest sezon, protože obléká černobílý trikot již od úvodu ročníku 2010/2011...

"Nebudu lhát, byl to nejhorší výkon za dobu, co jsem v Juventusu. Náš přístup byl špatný, špatně bylo vlastně vše a Interu jsme to usnadnili. Zkomplikovali jsme si to. Dobře jsme si vedli až v penaltách, což už je především loterie," citoval web eurofotbal.cz slova bývalého beka Trevisa, Pisy či Bari 1908, jemuž ovšem finálové rozuzlení unikne, protože bude kvůli žlutým kartám v trestu.

[CODE][/CODE]