Horké zprávy z Camp Nou aneb o čem se šušká v Barceloně

Katalánský gigant má velmi dobře nakročeno k dalšímu triumfu v La Lize a tabu není ani obhájit prvenství v Lize mistrů. Barcelona má ve svých řadách řadu skvělých hráčů, to však nemění nic na tom, že některé tváře Camp Nou po sezóně mohou opustit, zatímco jiné zase přijít. Podívejme se, o čem se právě v těch dnech mluví.

Horké zprávy z Camp Nou aneb o čem se šušká v Barceloně
Pět důvodů, proč Arsenal nevyhraje ligu

4. Sledují záložníka Atlética Madrid


Čtyřiadvacetiletý španělský záložník patří k nejlepším hráčům kádru Diega Simeoneho. Již minulé léto kolem něj kroužila řada evropských velkoklubů, ale Barcelona si chuť zašla, neboť nemohla ještě naplno kupovat své akvizice díky trestu UEFA. Spokojila se s angažováním Turana, který si však na svou šanci musel půl sezóny počkat. I nyní se mluví o tom, že je Koke váben Chelsea a Manchesterem City, ale katalánský gigant údajně nabízí na Vicente Calderón 55 milionů eur.

Zdroj: Mundo Deportivo

[break]
Šest nejbizarnějších zranění v historii, jež vás pobaví i ohromí

3. Obránce Lyonu na radaru


Barcelona krouží i kolem dvaadvacetiletého francouzského obránce ve službách Lyonu. Samuel Umtiti si dobře plní své služby ve středu obrany, ale umí vypomoci i na levé straně defenzivy. Jeho jméno je také spojováno s Magpies, neboť není tajemstvím, že ho Newcastle United sleduje již od začátku této sezóny. Podle posledních zprávy se chystá kouč Enrique vyrukovat s nabídkou ve výši jedenácti milionů liber. Umtitiho honosí skvělé osobní souboje a neprostupnost.

Zdroj: Talk Sport

[break]
Čtyři případy, kdy hráč donutil klub rozvázat kontrakt

2. Nová smlouva pro Busquetse


Aktuální mistr španělské La Ligy si chce také urychleně pojistit služby sedmadvacetiletého defenzivního záložníka Sergia Bosquetse. Podle posledních informací po jeho angažování prahnou nejen oba celky z Manchesteru, ale i zámožné PSG, které je připraveno ho z Camp Nou vyrvat. Bosquets se ukázal být klíčovým ve velkých zápasech, naposled například v Lize mistrů s Arsenalem.

Zdroj: Squawka

[break]
Kat Kanonýrů aneb Co jste nevěděli o nové hvězdě United

1. Gundogan na Camp Nou?


V Německu se rojí zvěsti, že by hvězdný německý reprezentant s tureckými kořeny Ilkay Gundogan mohl po sezóně opustit Bundesligu. Současná akvizice Borussie Dortmund je podle svých slov u vestfálského celku spokojená, ale Barcelona prý v létě zvýší úsilí pro jeho vykoupení. Tím by v kádru katalánského obra vznikl přetlak na tento post a není jisté, zda by někdo neputoval z Camp Nou pryč.

Zdroj: Bild

Bývalé zboží Malagy, o kterém je v Evropě hodně slyšet