Ščasný: Nebylo to moc o fotbale, ale věříme, že postoupíme

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Za Spartu si v pohárovém duelu proti Slovanu Liberec poprvé kariéře zahrál mladý obránce Milan Kadlec a po delší době se v sestavě objevili i zkušení defenzivní borci Ondřej Mazuch a Radoslav Kováč. Letenský celek si i tak odvezl ze stadionu U Nisy těsnou prohru 1:2 a na konci března na Letné ve čtvrtfinálové odvetě tak bude muset dohánět manko.

Ščasný: Nebylo to moc o fotbale, ale věříme, že postoupíme
Viktoria Žižkov a ofenzivní smršť? Na soupisce má 10 útočníků

Jak vše viděl trenér Zdeněk Ščasný? "Jsme spokojení s tím, že hráči dohráli zdravotně v pořádku. Kováč s Mazuchem odehráli zápas po třičtvrtě roce. I z toho pohledu jsme hráli na tři obránce, aby to měli jednodušší. Jsem spokojený i s výkonem Milana Kadlece, který hrál poprvé za A mužstvo," pronesl na webu sparta.cz bývalý kouč Panathinaikosu, Žižkova či Teplic.

Ščasný stále věří v postup. "Do odvety je to otevřené. Jsme rádi, že jsme vstřelili gól, nebylo to moc o fotbale, spíš nakopávané míče. Odveta v Praze bude těžká, ale věříme, že postoupíme," pokračoval nadřízený Šurala, Zahustela, Krejčího a spol.

Sparta v neděli pokračuje v lize proti dalšímu zástupci ze severu Čech Jablonci. "Nedělní zápas s Jabloncem je pro nás zásadní a chceme ho doma vyhrát. Chceme pokračovat v domácích dobrých výkonech. Jablonec je silným protivníkem, i proto byla tomu nedělnímu zápasu uzpůsobena sestava," ozřejmil na klubovém webu Ščasný.