Rooney, Wilshere a spol. dostali varování ohledně Eura...

Anglie, kterou čeká na Euro ve skupině Rusko, Wales a Slovensko, což je společnost, že které by mělo jít postoupit, momentálně bojuje s marodkou.

Rooney, Wilshere a spol. dostali varování ohledně Eura...
Pérez a Zidane sestavili list 10 hráčů, kteří budou na prodej

Ze stabilních členů Albionu jsou aktuálně mimo hru Luke Shaw, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain či Wayne Rooney.

Trenér Roy Hodgson vzkázal všem aktuálně zraněným borcům, že na ostře sledovaný turnaj pojedou jen v případě, že jejcih zdravotní stav bude stoprocentní a nebudou hrozit žádné komplikace.

"Musíme se smířit s tím, že v březnových zápasech nebudeme mít tyto hráče k dispozici. Věřím však, že s nimi budu moci počítat v květnu, když se bude rozhodovat o závěrečné nominaci. Nejdůležitější je, aby hráči, které vyberu v květnu, byli stoprocentně zdraví a připravení a aby mě nic netlačilo do rozhodnutí typu vezmu hráče, jenž momentálně není stoprocentně v pořádku, ale může být fit za dva nebo tři týdny," ozřejmil Hodgson, jehož stanovisko zveřejnil web sme.sk.

Anglie narazí ve dnech 26. a 29. března na Německo a Nizozemsko. Nominace na přípravný dvojzápas bude zveřejněna 17. března.

Během závěrečného bloku přípravy těsně před Eurem by se měl ostrovní výběr utkat s Austrálií a Portugalskem. Ještě je to ovšem v jednání...