Nejlepších 7 výroků minulých dní

[hot]PSALI JINDE[/hot] V minulých dnech se toho na fotbalovém poli urodilo skutečně hodně! O zajímavé události nebyla nouze, a to jak na klubové, tak i na té reprezentační úrovni.

Nejlepších 7 výroků minulých dní
Vybrali jsme TOP 7 výroků z poslední doby, které se nějak pojí s velkou či významnou událostí. Nebude chybět konec boje o titul v táboře Realu Madrid nebo vtipné prohlášení Lavezziho o odchodu do Číny, řeč dojde také na zajímavé plány EURO 2016. Bude šampionát bez diváků?!

"Boj o titul pro nás končí. Hráčům věřím, v příští sezoně ale dojde ke změnám."

Real Madrid o víkendu nezvládl derby s Atléticem a na Santiago Bernabéu prohrál po gólu Griezmanna 0:1. Teď už ztrácí na vedoucí Barcelonu 12 bodů! Trenér Zinedine Zidane ví, že tohle je pro Bílý balet nedosažitelná meta, ve hře tak zůstává už jen Liga mistrů.

"Je možné, že se výkop zápasu posune nebo odloží. Může se hrát i bez diváků."

Přípravy na letní mistrovství Evropy 2016 ve Francii jsou v plném proudu, mimo jiné se chystají i bezpečnostní plány. Pokud budou reálně hrozit teroristické útoky, mohou se některé zápasy posunout či úplně odložit, existuje rovněž varianta, že se bude hrát úplně bez diváků! Čekají nás na EURO prázdné stadiony?

Celý článek "Konec boje o titul nebo EURO bez fanoušků! TOP 7 výroků minulých dní" si jde přečíst na portálu fotbal.hattrick.cz.