Kucka bude mít šanci na svou první velkou zahraniční trofej...

To, že by AC Milán vybojoval v letošní sezoně titul, už je nereálné. Šance na trofej pro Rossoneri ale přeci jen existuje...

Kucka bude mít šanci na svou první velkou zahraniční trofej...
Šest podpisů posledního léta, které se dají hodnotit pozitivně

Milánský kolos ze San Sira o ni bude bojovat 21. května ve finále Coppa Italia proti Juventusu Turín. Zatímco Mihajlovičův celek neměl s postupem mezi nejlepší dva celky problémy a Alessandrii vyřadil jasně, Stará dáma vyzrála na Inter až v penaltovém rozstřelu.

"První zápas jsme venku vyhráli 1:0, ale nebylo to jednoduché. To samé jsme čekali také v odvetě. Hosté byli od začátku nepříjemní a vysoko nás napadali. Důležité bylo, že jsme už ve 20. minutě skórovali a za další čtyři minuty jsme vedli již o dvě branky. pak už to byla jednostranná záležitost," liboval si webem sme.sk citovaný devětadvacetiletý středopolař Juraj Kucka.

"Hosté tempu nestíhali. Ve druhé půli jsme měli hru pod kontrolou. Nyní bude naším soupeřem Juventus a bude to skvělý zápas. Musíme se o první trofej poprat," pokračoval někdejší záložník Ružomberoku, Sparty či Janova na stránkách sme.sk.

Slovenský reprezentant dosud ve své více než desetileté kariéře vybojoval jen dvě trofeje a obou se dočkal na české půdě. V sezoně 2009/2010 se radoval z titulu a v ročníku 2010/2011 vyhrál s letenským mužstvem pohár. Na Apeninském poloostrově by tak šlo pro kolegu Balotelliho, Baccy, Alexe a spol. o první významný klubový úspěch...