Jaký gólový sen ještě žene Ronalda? Trefa jako z PlayStationu!

Jednatřicetiletý člen portugalského národního mužstva a trojnásobný vítěz Zlatého míče pro nejlepšího hráče světa v jedné osobě Cristiano Ronaldo už během své čtrnáctileté profesionální kariéry zaznamenal na klubovém i reprezentačním poli více než 500 přesných zásahů.

Jaký gólový sen ještě žene Ronalda? Trefa jako z PlayStationu!
Horké zprávy z Camp Nou aneb o čem se šušká v Barceloně

Bývalý ofenzivní hráč Manchesteru United a Sportingu Lisabon tento týden uvedl, že má ohledně skórování stále nesplněné sny. O co jde? Dle svých slov by rád vstřelil gól jako na PlayStationu, kdy by před ním musel překonat všech jedenáct hráčů soupeře.

Ačkoliv se to zdá být nemožné, CR7 ještě nesložil zbraně. "Dal jsem mnoho pěkných branek. Sním ovšem o tom, že skóruji po překonání všech jedenácti protihráčů. Je to gól jako na PlayStadionu. Myslím si, že je téměř nemožné ho vstřelit, ale uvidíme," citoval web profutbal.sk slova zkušeného svěřence trenéra Zinedina Zidana, jenž se o to může pokusit již o víkendu v La Lize, v níž se jeho Bílému baletu postaví Celta Vgi.

Spoluhráč Balea, Ramose, Modriče a spol. už je držitelem Nejkrásnější trefy za rok 2009, který zaznamenal v roce 2009 v rámci Ligy mistrů do sítě portugalského Porta.