Uhrin: Beru to prestižně, je to zápas proti Karlu Jarolímovi

Slávistický trenér Dušan Uhrin nebude mít v Mladé Boleslavi k dispozici Jana Štohanzla a Miljana Vukadinoviče, kteří v Edenu hostují právě z města automobilů.

Uhrin: Beru to prestižně, je to zápas proti Karlu Jarolímovi
Derby v neděli 20. 3., předprodej v pátek! Na O2 Sport Kohák a F.R. Čech

Pražskému mužstvu bude chybět i Jiří Bílek a možná i Jan Bořil a Martin Latka, o jehož startu se rozhodne na předzápasovém tréninku. K dispozici naopak budou Jaromír Zmrhal a Levan Kenia, jemuž vypršel karetní trest.

Mladá Boleslav neprohrála se Slavií již deset zápasů v řadě. Doma neztratila ani bod a v duelech s Pitákem, Berkovcem už triumfovala ppětkrát za sebou...

"Čeká nás soupeř, který hraje také o poháry jako my a je v tabulce před námi. Jestli chceme hrát poháry, tak musíme udělat všechno pro to, abychom to utkání vyhráli. Víme, že soupeř je velice dobrý a má velice dobrou ofenzivu. V zimě udělal ještě více posil než my. Takže to bude zajímavé utkání pro diváky. Pevně věřím, že bude v Boleslavi plný stadion a přijede hodně našich fanoušků, aby nás podpořili," pronesl na stránkách slavia.cz bývalý kouč Plzně, Temešváru či Dinama Tbilisi.

Pro Uhrina bude sobotní duel pikantní i z jiných pohledů. Půjde proti Karlovi Jarolímovi, jemuž svého času ve Vršovicích asistoval a v Mladé Boleslavi sám působil. "Na druhé straně, kde jsou lavičky pro hosty, jsem snad ještě ani jednou nebyl. Samozřejmě to beru prestižně, navíc je to zápas proti Karlovi Jarolímovi, kterému jsem dělal asistenta. Těším se na to a věřím, že to bude pěkné utkání. Byl bych rád, kdybychom hráli opravdu dobře a byli aktivní. Samozřejmě ještě lepší by bylo, kdybychom si odvezli domů tři body, ale víme, že to bude velice těžké," doplnil šéf slávistické lavičky na klubovém webu.