Trio klubů, kde by mohl v nové sezóně hrát Götze

Přestože španělský kouč Pep Guardiola prohlásil, že německý talentovaný reprezentant je pro současný kádr Bayernu Mnichov nezbytný, v aktuální sezóně toho Mario Götze příliš neodehrál. Velká konkurence u bavorského giganta by mohla vést k exodu bývalé akvizice Borussie Dortmund. Podívejme se na tři kluby, kteří se o jeho služby údajně zajímají.

Trio klubů, kde by mohl v nové sezóně hrát Götze
Šest podpisů posledního léta, které se dají hodnotit pozitivně

3) Liverpool


Proč by se měl třiadvacetiletý Götze stěhovat právě na Anfield Road? Reds nyní vede jeho bývalý kouč Jürgen Klopp, který z něj v Borussii udělal hvězdu a viděl v něm potenciál. Německý reprezentant byl s tímto klubem spojován již v lednu, ale očekává se, že hlavní útok na tento podpis bude podniknut až po konci sezóny. Samotný hráč se netají tím, že by se hrát znovu pod bývalým trenérem nebrání.

[break]
Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

2) Manchester City


Jak jsme již zmínili v úvodním odstavci, španělský kouč Pep Guardiola obdivuje svou současnou akvizici a stále věří v její potenciál. Po třech letech však bývalý trenér Barcelony opustí bavorského giganta a zamíří do Manchesteru City. Nebylo by žádným překvapením, kdyby se Guardiola rozhodl vzít Götzeho sebou a dát mu druhou šanci. S Kevinem De Bruynem by mohl vytvořit ideální partnerství.

[break]
Čtyři přistěhovalci, kteří našli cestu i do německé repre

1) Real Madrid


Götzeho nezastihla v Bayernu zrovna dobrá forma, přesto je nutné ho brát jako jednoho z nejlepších hráčů současnosti na svém postu. Real Madrid tuší, že by za poměrně přívětivý peníz mohl získat novou posilu, kterou by použil pro svůj záměr vymanit se ze stínu Barcelony. Očekává se, že Bílý balet bude posilovat, aby katalánskému gigantovi mohl konkurovat.

Bývalé zboží Valencie, o němž je v Evropě hodně slyšet