Budoucnost evropské defenzivy, o které ještě uslyšíme

Není nic vzrušujícího než pozorovat mladé talentované hráče, jak se poperou s odpovědností a důvěrou svých trenérů. V Evropě můžeme registrovat nemalý počet tváří, které poukazují téměř v každém zápase na své schopnosti. Komu by tedy mohla patřit budoucnost?

Budoucnost evropské defenzivy, o které ještě uslyšíme
Šest podpisů posledního léta, které se dají hodnotit pozitivně

4) Niklas Süle


Věk: 20 let
Klub:Hoffenheim
Národnost: Německá


Produkt mládežnické akademie Hoffenheimu se již začíná náležitě rozkoukávat v Bundeslize. Teprve dvacetiletý střední obránce získává cenné zkušenosti a do pár let by mohl být stabilním členem nejen německého národního výběru, ale i zajímavého evropského velkoklubu. Süle je znám pro svou sílu a neprostupnost, kterou v německé nejvyšší soutěži vykazuje.

[break]
Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

3) Andreas Christensen


Věk: 19 let
Klub: Borussia Mönchengladbach
Národnost: Dánská


Londýnská Chelsea viděla v devatenáctiletém dánském obránci obrovský potenciál, ale na Stamford Bridge pro něj zatím nebylo místo. Proto ho vyslala na zkušenou do německé Borussie Mönchengladbach, kde se Christensen stal stabilním členem základní sestavy a svými schopnostmi udivuje nejen fanoušky tohoto klubu. Jeho nejsilnější zbraní jsou vzdušné souboje a rychlé čtení hry.

[break]
Čtyři přistěhovalci, kteří našli cestu i do německé repre

2) Eric Dier


Věk: 22 let
Klub Tottenham
Národnost: Anglická


Teprve dvaadvacetiletý anglický talent na sebe upozorňuje v dresu londýnského Tottenhamu. V letošní sezóně dokázal již připravit 14 šancí, ze kterých jeho ofenzivní spoluhráči dokázali vstřelit branku. Jeho hru zdobí vyrovnané výkony, předvídavost a vysoké tempo. Vypomoci umí i na postu defenzivního záložníka a nikdo nepochybuje o tom, že mu brzy bude určeno i místo v anglické reprezentaci.

[break]
Známé plody, jež vyvrhlo baskické město Pamplona

1) Jaïro Riedewald


Věk: 19 let
Klub: Ajax Amsterdam
Národnost: Nizozemská


Ajax je všeobecně znám pro svou skvělou mládežnickou akademii. Z ní pochází i devatenáctiletý Riedewald, který se do historie zapsal jako nemladší debutant v A-týmu tohoto nizozemského giganta. Jeho síla tkví především ve vzdušných soubojích a schopnostech založit systematický útok. V právě probíhající sezóně již odehrál 31 zápasů a očekává se, že v létě kolem něj budou kroužit zámožní zájemci.

Bývalé zboží Valencie, o němž je v Evropě hodně slyšet