Horké spekulace na trhu, které zvedají fanoušky ze židle

Nacházíme se v období, kdy jsou každému trenérovi na tiskových konferencích pokládány minimálně dvě otázky směřující na letní nákupy a prodeje. Zdá se to být ještě daleko, ale už teď kluby spřádají plány, koho v létě budou vábit a koho naopak uvolní ze svých řad. Podívejme se na horké spekulace na přestupovém trhu, které zvedají fanoušky ze židle.

Horké spekulace na trhu, které zvedají fanoušky ze židle
Šest podpisů posledního léta, které se dají hodnotit pozitivně

4) Sergio Ramos a Cristiano Ronaldo


Minulý víkend opět Bílému baletu nevyšel, když prohrál 0:1 v městském derby a definitivně tak asi ztratil šanci na triumf v La Lize, kterou ovládá Barcelona. Ihned se objevily zvěsti, že portugalský velikán by mohl v létě Santiago Bernabeu opustit. Vše se však hnulo podivným směrem, neboť samotný Ronaldo, ale i dlouholetý klenot obrany Sergio Ramos prý požádali sami o možnost hledat si nový klub.

[break]
Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

3) Manuel Neuer


Německá reprezentační jednička a klíčová opora Bayernu Mnichov si může diktovat podmínky. Od svého klubu chce údajně novou smlouvu, která by Neuerovi zajistila týdenní plat o výši 300 tisíc liber týdně. Ani nejlepší hráči svým platem nedosahují na tuto mzdu, ba ani na její polovinu. I proto se opět rozvířila diskuze o jeho možném odchodu do Manchesteru City. Bude Neuer následovat v létě Guardiolu?

[break]
Čtyři přistěhovalci, kteří našli cestu i do německé repre

2) Paul Pogba


Chelsea i nadále bedlivě sleduje francouzského reprezentačního záložníka, o kterého je v Evropě eminentní zájem. Současná akvizice Juventusu byla pod drobnohledem skautů v pohárovém utkání s Interem Milán a zástupci londýnského klubu opět dotírají na své protějšky v Turíně a snaží se o dohodu. Jedno je jisté. Cena Pogby je obrovská a londýnský velkoklub si bude muset sáhnout hluboko do kapsy.

[break]
Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

1) Miralem Pjanič


Zůstaňme ještě na skok na Stamford Bridge, protože Blues nemají v plánu zůstat jen u Pogby. Podle posledních zpráv z apeninského poloostrova hodlají Serii A vyloupit hned dvakrát. Spadeno mají i na záložníka AS Řím, kterého však v italské metropoli svazuje výstupní klauzule o výši 31 milionů liber. Dá Abramovič na tip potencionálního nového kouče Chelsea Antonia Conteho a přivede bosenského hráče do klubu?

Bývalé zboží Valencie, o němž je v Evropě hodně slyšet