West Ham a Ibrahimovič? Kouč Bilič je s ním prý v kontaktu

Pařížský zámožný velkoklub míří za dalším triumfem v Ligue 1. Přestože velkým brankovým podílem se o to stará švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič, není jisté, zda po sezóně pod Eiffelovkou setrvá. Vedení PSG již několikrát naznačilo, že v létě bude chtít přivést velice zvučné jméno a čtyřiatřicetiletý veterán zamíří jinam. Zájem mají silné evropské velkokluby, ale šance si dávají i ty méně věhlasné.

West Ham a Ibrahimovič? Kouč Bilič je s ním prý v kontaktu
Známé plody, jež vyvrhlo baskické město Pamplona

Jedním z nich je i West Ham, který vede kouč Slaven Bilič. Ten se nechal slyšet v rozhovoru pro London Evening Standard, že šance je sice malá, ale stále tam je. Finanční prostředky by tento tradiční anglický celek zcela jistě našel, proto asi poslední slovo záleží právě na Ibrahimovičovi.

„Vím, že nás média již spojovala se zájmem o Ibrahimoviče. Přiznávám, že zájem máme. Jsme ambiciózní tým, který je odhodlán jít nahoru. Pokud budete na přestupovém trhu realisté, tak nikdy neuspějete. Nikdy není nic nemožné, ale Ibrahimovič je světová extratřída. Každý by ho chtěl mít ve svém kádru. Ignoruju slova o tom, že jsem se zbláznil, protože já ho v kádru opravdu chci,“ prohlásil BIlič.

Bývalé zboží Valencie, o němž je v Evropě hodně slyšet