Zvučná italská jména, která by mohl do Chelsea přivést Conte

Chelsea bude jistojistě po sezóně bez trenéra a proto Abramovič usilovně hledá někoho, komu by se nebál svěřit svůj tým. V médiích je nejprobíranějším jménem Antonio Conte, který se s ruským majitelem londýnského celku má sejít během následujícíh dní a projednat budoucnost. Pokud by se Conte opravdu chopil kormidla Chelsea, s velkou pravděpodobností bude chtít přivést nějaké italské posily. Zde jsou čtyři hráči, o které by se mohl ucházet:

Zvučná italská jména, která by mohl do Chelsea přivést Conte
Známé plody, jež vyvrhlo baskické město Pamplona

Alessio Romagnoli


Stoper odchovaný AS Řím se v hlavním městě Itálie neprosadil a od loňského léta působí v AC Milán, kde naopak dostává dostatek prostoru ukázat, jaký talent se v Itálii narodil.

Romagnoli má teprve jednadvacet let, což je na důležitého obránce tak velkého klubu opravdu nízký věk. Reprezentant do jednadvaceti let, který AC vyšel na 25 milionů euro, má za sebou již 28 zápasů, ve kterých se dokonce dvakrát prosadil.

[break]

Marco Veratti


Marco Veratti si nikdy nezahrál Serii A, přesto jeho talent byl tak okatý, že se jej rozhodli koupit v PSG, kde z něj udělali jednu z nejplacenějších hvězd.

Veratti je odchovanec Pescary, kterou opustil v roce 2012, zrovna v době, kdy postoupila do první ligy. Právě Veratti byl jedním z hlavních faktorů velkého úspěchu Delfina.

Letos Veratti oslaví čtyřiadvacáté narozeniny, má za sebou 150 zápasů v dresu PSG a s trenérem Contem se zná moc dobře. Veratti totiž odehrál již patnáct zápasů za italskou národní reprezentaci.

[break]

Mattia De Sciglio


Odchovanec AC Milán má naběhnuto na pověst nového Paola Maldiniho, to by ale musel v dresu milánského celku setrvat do konce svého života. Což se dost možná nepodaří, protože by mohl být žhavým adeptem na přestup k Chelsea, pokud se vedení chopí Antonio Conte.

Ten se s hráčem zná dost dobře, jelikož je od roku 2013 v národní reprezentaci a jeho služeb Conte od svého příchodu naplno využívá. Vždyť De Sciglio odehrál už 22 mezinárodních zápasů, a to je mu teprve třiadvacet let.

Stejný počet zápasů jako v reprezentaci odehrál v letošní sezóně. Určitě by stihl odehrát víc, ale bohužel se často potýká se zraněním.

[break]

Leonardo Bonucci


Než se chopil Conte vedení národní reprezentace, tři roky strávil na lavičce Juventusu, kde se stal po hráčské legendě i legendou trenérskou, když vyhrál Serii A třikrát za sebou.

Velký podíl na perfektní hře Juventusu má od roku 2010 Leonardo Bonucci, osmadvacetiletý, velezkušený stoper, mnohými pasován mezi nejlepší defenzory současnosti.

Jen letos stihl odehrát už 38 zápasů, čímž se řadí mezi nejvytíženější hráče klubu již šestou sezónu. Vytíženosti se mu dostává i v reprezentaci, od roku 2010 odkopal už 53 zápasů.