O CR7 nemůže nikdo pochybovat, myslí si odchovanec Realu

Real Madrid je z boje o ligový titul beznadějně venku a nepomohla by mu ani svěcená voda. S příchodem Zinedina Zidana ale Bílý balet dostává opět tvář spokojeného klubu a poměrně se mu daří. Naposledy se Real předvedl před domácím publikem a rozdrtil hosty z Viga 7:1, když Ronaldo přispěl čtyřmi brankami. Svým výkonem tak na chvíli umlčel zlé jazyky, jenž tvrdí, že letos nemá formu.

O CR7 nemůže nikdo pochybovat, myslí si odchovanec Realu
Cristiano Ronaldo se stal v letošní sezóně terčem, že nemaká v dresu Realu tak, jako v letech předchozích. Když se ale podíváme na pravdivá čísla, zjistíme, že je Ronaldo stejně kvalitní, jako v letech minulých.

Poté, co nasázel Celtě čtyři branky, má na kontě už 39 branek v pouhých 35 zápasech. O kritice Ronalda se ale šušká jen a pouze mezi fanoušky, mezi hráči je nadále brán na vysoké úrovni.

Nedávno se pro deník AS vyjádřil Lucas Vazquéz, čtyřiadvacetiletý odchovanec madridského celku, který mediální zvěsti nepozoruje a kritika směřována na jeho spoluhráče Ronalda je pro něj nepochopitelná: "O ničem jsem neslyšel. Nikdo nemůže pochybovat o Ronaldovi. Proti Vigu dal čtyři branky a my mu musíme za to pogratulovat," zmínil se Vazquéz.

Vazquéz je sice odchovancem Realu, v dresu hlavního týmu ale hraje překvapivě první sezónu. A dostává dost prostoru, na křídle už odehrál jednadvacet zápasů, ve kterých vsítil jednu branku.

Nedělní šlágr na Letné: Uvidíme souboj Lafata versus Tecl?