Marš na tribunu! Co vytočilo Uhrina v Mladé Boleslavi?

Slavia mohla být v sobotu večer na chvíli třetí, ale to by musela vyhrát v Mladé Boleslavi. Jenže prohrála 1:2, Frydrych viděl červenou kartu a trenér Uhrin musel na tribunu. Co jej vytočilo? Cesta k evropským pohárům tak bude pro sešívané ještě hodně dlouhá.

Marš na tribunu! Co vytočilo Uhrina v Mladé Boleslavi?
Mimo sektor lavičky jej poslal hlavní sudí Ardeleánu. „Řekl jsem mu svůj názor. Byl jsem nespokojený po zákroku na Škodu a pak ještě po jednom momentu. On naopak odpískal náš zákrok,“ vysvětlil trenér na klubových stránkách Slavie, co ho rozčílilo.

Slavia dohrávala poslední půl hodinu pouze v deseti hráčích, i tak ale soupeře více zlobila. „Po vyloučení jsme si vytvořili více šancí, než když jsme hráli v jedenácti. Do té doby jsme si v zápase vytvořili dvě obrovské šance. V té první Milan Škoda uklouzl,“ mrzelo trenéra. Penaltu domácích komentovat nechtěl. „Neviděl jsem ji,“ dodal po utkání.

Co to podle Uhrina znamená pro souboj o třetí místo v lize? „Už před zápasem jsem říkal, že bychom ho rádi zvládli. Ale úplně nerozhoduje o tom, kdo bude třetí nebo čtvrtý. Ještě nás čeká hodně zápasů. Soupeři určitě ztratí a my nesmíme,“ zakončil trenér.

Nedělní šlágr na Letné: Uvidíme souboj Lafata versus Tecl?