TOP 4 nejlepší střelci letošní Ligy mistrů

Tento týden nás čeká Liga mistrů a odvety osmifinále. Ke slovu se tak dostanou opět ti nejlepší střelci, kteří táhnou svá družstva přesnými zásahy. Která čtveřice jich má na kontě nejvíc a je nejlepší?

TOP 4 nejlepší střelci letošní Ligy mistrů
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo je v dresu Realu Madrid opravdu úžasný a letos mu to padá stejně, jako v letech předchozích. Na kontě má 39 branek z pouhých 35 zápasů, přičemž dvanáct gólů vsítil v Lize mistrů, kde jasně vládne tabulce střelců. Jelikož to vypadá, že Real postoupí přes AS Řím bez problémů, tak otázka zní. Kolik jich ještě portugalský zabiják přidá?


[break]
Robert Lewandowski

Lewandowski se letos blýskl parádním galapředstavením, během kterého nasázel pět branek za devět minut. Pro Bayern je neskutečně užitečný nejenom v lize, ale také v Lize mistrů. Bavorský celek se totiž může chlubit prozatím druhým nejlepším střelcem soutěže se sedmi góly.

[break]
Thomas Műller

Thomas Műller si s kolegou v útoku Lewandowskim nesmírně rozumí. Společně se skvěle doplňují a hlavně, sází branku jednu za druhou. Zatímco v lize má na kontě víc branek Thomas, v Lize mistrů to je opačně, vsítil jich totiž jenom šest.

Artjom Dzyuba

Stejně jako Artjom Dzyuba ze Zenitu Petrohrad. Ruskému útočníkovi se opravdu daří, například Lyon zničil třemi brankami a Valencii dvěma. Dzyuba přitom přišel do Zenitu teprve před sezónou a to ještě k tomu zdarma ze Spartaku Moskva.