Kapitán Liberce: Snad klub na příští sezonu trávník vymění

Ačkoliv chtěl Liberec proti Slovácku navázat na předešlé triumfy nad Jabloncem, Teplicemi i Spartou, nepovedlo se mu to. Na Stadionu U Nisy se zrodila bezgólová remíza.

Kapitán Liberce: Snad klub na příští sezonu trávník vymění
Sparta s Laziem a Sigmou, Slavia se Ševci, Chelsea-PSG!

"Musíme se soustředit sami na sebe a naučit se zvládat klíčové zápasy i v případě, že nám to fotbalově úplně nejde. Mužstvo je strašně mladé a prošlo řadou změn, takže je před námi spousta práce," přiznal exžižkovský kormidelník Jindřich Trpišovský na stránkách idnes.cz.

Proč to tentokráte nešlo? "Hráli jsme hrozně pomalu a v prvním poločase jsme nebyli vůbec nebezpeční. Na druhou stranu se musím hráčů zastat, protože hrát na tomhle hřišti na ligové úrovni je až nedůstojné. Fotbal byl z mého pohledu naprosto šílený, nedosahoval ligové úrovně, i pro diváky to musel být očistec. Trávník byl naprostá katastrofa, byl problém po něm chodit, natož přihrávat," posteskl si kouč Jindřich Trpišovský, jehož slova vydal server idnes.cz.

Ohledně plochy ho podpořil i kapitán severočeského souboru, jenž současně vybídl vedení k činům. "Když přijede tým jako Slovácko s taktikou uhrát bod, je to pro nás na špatném terénu strašně těžké. Balony uskakují, trávník se trhá pod nohama. Doufám, že na příští sezonu klub trávník vymění. Kdybychom měli hrát pořád na tomhle, úplně to degraduje styl, který chceme předvádět," zakončil na stránkách idnes.cz kapitán Slovanu Lukáš Pokorný