Čtyři záložníci, na které by mohl mít Real brzy spadeno

Real Madrid se zdá být v krizi, která skončí jen výraznou obměnou kádru. Ambiciózní španělský královský klub si nemůže dovolit být vždy o krok za rivalem z Barcelony, proto se očekává, že v létě dojde k masivnímu posilování. Podívejme se na čtyři záložníky, na které by měl mít Bílý balet po sezóně spadeno.

Čtyři záložníci, na které by mohl mít Real brzy spadeno
Horké zprávy z Camp Nou aneb o čem se šušká v Barceloně

4) Ilkay Gundogan


Již delší dobu se Real zajímá o služby německého reprezentačního záložníka Ilkaye Gundogana. Ten v současné době hájí barvy bundesligové Borussie Dortmund a v německé nejvyšší soutěži se mu líbí. Mezi jeho přednosti patří podpora ofenzivní i defenzivní lajny, neboť se dokáže přizpůsobit obrazu hry. Ve hře jeden na jednoho je téměř nepřekonatelný.

[break]
Trio klubů, kde by mohl v nové sezóně hrát Götze

3) Marco Verratti


Italský talent je dlouhodobě ve velké přízni fanoušků pařížského PSG, kde by rád strávil většinu kariéry. Veřejnost o něm mluví jako o novém Pirlovi a dlouhodobě ho nahání Juventus. Komplexní záložník by se však mohl v létě přesunout na Santiago Bernabeu, pokud bude Real ochotný zaplatit velmi tučný balík na jeho vykoupení. V tomto případě by se jednalo o hotový nákup, který by se ani v takovém velkoklubu neztratil.

[break]
Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

2) Christian Eriksen


Londýnský Tottenham je vážným adeptem na triumf v Premier League, což znamená, že svých řadách musí mít kvalitní hráče. Zraky zámožných klubů směřují nejen k útočníkům, ale i záložníkům. Předmětem spekulací je v posledních týdnech nejen Dele Alli, ale i čtyřiadvacetiletý dánský reprezentant, který v této sezóně přihrál již na nemalý počet branek Kohoutů. Jeho tržní hodnota roste, proto by si měl případný zájemce pospíšit.

[break]
Zvučná italská jména, která by mohl do Chelsea přivést Conte

1) Paul Pogba


Pogbu chce v současnosti každý kvalitní klub v Evropě. Talentovaný francouzský záložník již ve svém věku vykazuje obrovské předpoklady stát se jedním z nejlepších hráčů na svém postu. Juventus ho získal z Manchesteru Untied jako nepotřebného a ukázalo se, že v Turíně se bez něj snad ani neobejdou. Každý den jsme pak zaplaveni zprávami, jak po jeho službách prahne například londýnská Chelsea. Jeho jméno bylo ale spojováno i s Realem Madrid.

Bývalé zboží Valencie, o němž je v Evropě hodně slyšet