Pro Baroše a Jankulovského jsou dveře do Baníku otevřené...

Padesátiletý ostravský podnikatel Václav Brabec už vložil ze svých peněz do Baníku několik desítek milionů korun.

Pro Baroše a Jankulovského jsou dveře do Baníku otevřené...
Rebel, co může vše i nechtěný maratonec z Berlína! Vše v Hattricku

Není to ještě tak dlouho, co se stal předsedou představenstva českého mistra ze sezony 2003/2004 stal Jan Wolf, jenž je spojen také s ambiciózním druholigovým celkem Karvinou. Jak si rozdělili kompetence?

"Baník víceméně řídím já, jeho role je, řekněme, poradenská. Do managementu určitě časem další lidé přijdou, ale teď bych opravdu nechtěl být nijak konkrétní, ti lidé mají třeba své závazky ještě někde jinde, není proto vhodné, abych o tom nějak blíž mluvil veřejně," pronesl nástupce kritizovaného Petra Šafarčíka, jehož slova publikoval web aktualne.cz.

Nový vlastník, podle něhož zatím nehrozí, že by se Baník vrátil z Vítkovic na Bazaly, je fanoušky tázán i na návrat bývalých ikon klubu Marka Jankulovského či Milana Baroše

Jak vidí potenciální budoucí příchod vítězů Ligy mistrů s AC Milán a Liverpoolem právě Brabec? "Řeknu to jednoduše: Co jsem tu já, tak platí, že dveře do Baníku mají samozřejmě otevřené. Budou-li mít zájem, pak budeme hledat, v čem by se případně takříkajíc našli," zakončil na stránkách aktualne.cz Brabec, do jehož klubu by měl za pár měsíců podle zákulisních informací zamířit i nynější sportovní ředitel Senice Dušan Vrťo.