Miliardy a miliardy aneb Nejhodnotnější XI současnosti!

Přestupní období jsou vždy bedlivě sledovaná, protože se často urodí nějaký ten megatransfer. Na trhu je spousta hráčů špičkových kvalit, čemuž ovšem odpovídají i ceny. Jak by vypadala současná jedenáctka složená výhradně z toho nejdražšího, co je aktuálně k dispozici?

Miliardy a miliardy aneb Nejhodnotnější XI současnosti!
Ramseyho góly? Předzvěst smrti celosvětově známých lidí

Brankář: Manuel Neuer – 45 milionů eur

Opora Bayernu Mnichov podává dlouhodobě výborné výkony. Ve svých devětadvaceti letech toho má ještě hodně před sebou, když s přehledem může na nejvyšší úrovni chytat ještě třeba sedm let.
[break]Horké zprávy z Camp Nou aneb o čem se šušká v Barceloně

Levý obránce: David Alaba – 45 milionů eur

Další klíčový muž defenzivy mnichovského velkoklubu. Rakouský reprezentant patří mezi nejlepší hráče vůbec a podle mnohých je nejkomplexnějším fotbalistou současnosti.
[break]

Stoper: Sergio Ramos – 40 milionů eur

Zadák Realu Madrid obléká dres bílého baletu od roku 2005 a po celou tu dobu patří mezi nejdůležitější články španělského velkoklubu. Tomu ostatně odpovídá i cena.
[break]

Stoper: Jerome Boateng – 40 milionů eur

Aby se to nepletlo, máme tu dalšího hráče Bayernu Mnichov. Sedmadvacetiletý obránce je velkým oblíbencem trenéra Pepa Guardioly, jenž na jeho adresu častokrát pronesl slova velké chvály.
[break]Trio klubů, kde by mohl v nové sezóně hrát Götze

Pravý obránce: Daniel Carvajal – 25 milionů eur

S pořádným odstupem, co se ceny týče, se na své parťáky v obraně dívá pravý bek Realu Daniel Carvajal. Sice není nejlepším hráčem na svém postu, protože Phillip Lahm je na tom ještě o něco lépe, ale protože německému hráči je již 32 let, drží prim Carvajal.
[break]

Střední záložník: Sergio Busquets – 50 milionů eur

Na řadu přichází borci Barcelony. Prvním z nich je defenzivní záložník Sergio Busquets, jenž si dlouhodobě udržuje vysokou výkonnost a patří mezi klíčové muže katalánského celku.
[break]Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

Střední záložník: Kevin De Bruyne – 60 milionů eur

Belgický reprezentant se v letošní sezoně podílel již na jedenadvaceti gólech Manchesteru City v jedenatřiceti zápasech, což je hodně solidní bilance. Po nevydařeném angažmá v Chelsea mu návrat do Premier League vychází na výbornou.
[break]

Střední záložník: James Rodríguez – 80 milionů eur

Kolumbijská hvězda sice v letošní sezoně nezáří tak jako v té loňské, přesto po příchodu Zinedina Zidana výrazně ožila. Čtyřiadvacetiletý borec toho může ještě hodně dosáhnout.
[break]

Útočník: Luis Suárez – 90 milionů eur

Uruguayská mašina na góly a jeden z hvězdného ofenzivního barcelonského tria MSN. V Liverpoolu byl za hvězdu a dával gól za gólem. Všichni čekali, jestli se mu na to podaří navázat na Nou Campu a podařilo se.
[break]Pět zajímavých hráčů, kteří po odchodu z Borussie propadli

Útočník: Lionel Messi – 120 milionů eur

Současný držitel Zlatého míče FIFA, kterých má ve své sbírce již pět a v tomto ohledu drží historický primát. Argentinský míčový kouzelník je srdcem Barcelony, kterou v loňské sezoně dotáhl k ceněnému treble.
[break]Zvučná italská jména, která by mohl do Chelsea přivést Conte

Útočník: Cristiano Ronaldo – 110 milionů eur

Portugalský kanonýr je v jedenatřiceti letech nejstarším hráčem tohoto výběru, přesto je druhým nejhodnotnějším po Messim. Jeho fenomenální střelecké statistiky budí úžas fanoušků po celém světě.