TOP střelci, kteří v Anglii rozhodují zápasy

Anglická Premier League pomalu spěje k mocnému finiši, ale o vítězi zdaleka není rozhodnuto. Hodně blízko k šokujícímu titulu mají hráči Leicesteru City, kterým na záda dýchají velkokluby typu Arsenalu či Manchesteru City. A co je k úspěchu vůbec potřeba? Góly! Především ty vítězné. Kdo jich tedy má v Anglii na svém kontě nejvíce?

TOP střelci, kteří v Anglii rozhodují zápasy
Zvučná italská jména, která by mohl do Chelsea přivést Conte

Diego Costa – 4 vítězné góly ve 24 zápasech

Kontroverzní útočník Chelsea rozhodně nezažívá tak vydařenou sezonu jako před rokem, když na sebe mnohem více upozorňuje disciplinárními prohřešky a provokacemi na hřišti. I tak má na svém kontě čtyři vítězné góly včetně toho proti Arsenalu.
[break]

Jamie Vardy – 5/29

Objev právě probíhajícího ročníku Premier League řádí na hrotu Leicesteru. Přitom nechybělo mnoho a Vardyho nemusel nikdo znát. V dospívání totiž s fotbalem málem seknul. Naštěstí pro Leicester se to ale nestalo a fanoušci lišek tak nyní mohou slavit jeho devatenáct ligových branek.
[break]Pět zajímavých hráčů, kteří po odchodu z Borussie propadli

Marko Arnautovič – 5/26

Pět vítězných zásahů jako Vardy má na svém kontě i Arnautovič ze Stoke City, na rozdíl od svého konkurenta však zdaleka není tolik produktivní. V právě probíhajícím ročníku pomohl Stoke devíti brankami. Na druhou stranu je potřeba zmínit, že šestadvacetiletý hráč není klasickým hroťákem, ale pohybuje se spíše v záloze.
[break]

Riyad Mahrez – 6/28

Další kometou, která zazářila na nebi Premier League, je Riyad Mahrez. Tohoto Alžířana si Leicester pořídil za 400 tisíc liber, ale po pár měsících za La Manchem jeho cena raketově vzrostla. Pomáhají tomu i branky, kterých dal již 15 a z toho šest tříbodových. Za zmínku stojí například důležitá trefa do sítě Evertonu při výhře 3:2 nebo ta proti Chelsea, která znamenala triumf 2:1.