Robinho ožil a doufá, že mu to pomůže zpět do reprezentace

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Bývalý snajpr Santosu, Realu Madrid, Manchesteru Cityy, AC Milán či Kuang-čou Evergrande Robinho začal své nové angažmá v Atlétiku Mineiro velmi dobře a první dva starty a 180 minut čistého času se mu podařilo přetavit ve tři přesné zásahy.

Robinho ožil a doufá, že mu to pomůže zpět do reprezentace
TOP střelci, kteří v Anglii rozhodují zápasy

Dvaatřicetiletý útočník doufá, že by mu poslední hattrick do sítě Tombense mohl pomoci zpět do národního mužstva Brazílie, za které naposledy nastoupil v červnu loňského roku. Gólové pookřání mu prý vlivl do krve větší důvěru ve vlastní schopnosti.

Na branky by rád navázal také v pátek, kdy jeho nového zaměstnavatele čeká další vystoupení v Poháru osvoboditelů. Mineiro, které zatím vládne své skupině z plným počtem šesti bodů ze dvou zápasů, míří do Chile, kde ho čeká domácí Colo Colo.

Robinho na svém posledním setkání s novináři tvrdil, že kdyby hrál za Atlético i nadále dobře, upoutal by pozornost reprezentačního trenéra Carlose Dungy. Ten ho do následujících kvalifikačních duelů s Uruguayí a Paraguayí (26. a 30. března) nepovolal...